Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   BNS   |   2018-01-05

Trumpas mėgina stabdyti knygos apie save publikavimą

  
Trumpas mėgina stabdyti knygos apie save publikavimą D. Trumpui nepavyko užblokuoti Michaelo Wolffo knygos išleidimo.

JAV prezidentas Donaldas Trumpas reikalauja, kad nedelsiant būtų stabdomas Michaelio Wolffo knygos „Ugnis ir įniršis: Trumpo Baltųjų rūmų viduje“ (Fire and Fury: Inside the Trump White House) publikavimas.

D. Trumpo teisininkas Charlesas Harderis (Čarlzas Harderis) vėlyvą ketvirtadienį knygos autoriui pateikė veiklos sustabdymo laišką.
Toks pats laiškas išsiųstas leidyklos „Henry Holt and Co.“ prezidentui Steve'ui Rubinui (Stivui Rubinui). Laiške reikalaujama tučtuojau stabdyti knygos ar jos ištraukų publikavimą.
 
Neigiamai D. Trumpą vaizduojanti M. Wolffo knyga prekyboje turėtų pasirodyti sausio 9 dieną.
 
Ch. Harderis dar reikalauja, kad M. Wolffas ir S. Rubinas „visiškai“ išsižadėtų savo pasisakymų ir atsiprašytų D. Trumpo.
 
Teisininkas taip pat reikalauja, kad M. Wolffas ir S. Rubinas nedelsiant į jo biurą Kalifornijoje atsiųstų visas elektronines ir fizines knygos kopijas.
 
Naujoji knyga yra „kupina melo“
 
Donaldas Trumpas ketvirtadienį pareiškė, kad planuojama išleisti knyga apie jo rinkimų kampaniją ir administracijos darbo užkulisius yra „kupina melo“ bei grindžiama išgalvotais šaltiniais.
Valstybės vadovas šį pasipiktinimą išliejo, kai jam nepavyko užblokuoti Michaelo Wolffo knygos „Ugnis ir įniršis: Trumpo Baltųjų rūmų viduje“ (Fire and Fury: Inside the Trump White House) išleidimo.
 
„Melagingos knygos autoriui nebuvau suteikęs Jokios prieigos prie Baltųjų rūmų (iš tikrųjų daug kartų jam neigiamai atsakiau)! Niekada nesikalbėjau su juo dėl tos knygos. (Ji) kupina melo, klaidingų perteikimų ir neegzistuojančių šaltinių“, – sakoma D. Trumpo „Twitter“ žinutėje.
 
„Pažvelkit į šio vyruko praeitį ir žiūrėkit, kas nutiks jam ir Apsileidėliui Steve'ui!“ – pridūrė prezidentas, aiškiai turėdamas galvoje savo buvusį strategą Steve'ą Bannoną.
 
M. Wolffo knygoje cituojami kai kurie svarbūs D. Trumpo padėjėjai, tarp jų S. Bannoną, reiškę rimtų abejonių, ar šis prezidentas yra tinkamas eiti savo pareigas.
 
D. Trumpas liepė savo advokatams užkirsti kelią šios knygos išleidimui, bet leidėjai reagavo keturiomis dienomis paankstindami išleidimą datą – ji knygynuose turėtų pasirodyti penktadienį.
 
 
  

Žymos: JAV, Knyga, Donaldas Trumpas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Brangusis, ką man pasiimti prie jūros, kad visi tiesiog išsižiotų mane pamatę?
– Rogutes.