Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

mirror.co.uk, sochi.com, Tiesa.com   |   2019-02-17

Turtingo ruso sūnus sumokėjo samdomam žudikui, kad šis išžudytų jo šeimą, įskaitant ir dešimties metukų sesutę

  
Turtingo ruso sūnus sumokėjo samdomam žudikui, kad šis išžudytų jo šeimą, įskaitant ir dešimties metukų sesutę
© facebook nuotrauka

Artyomas Tepperis vaizdo įraše užfiksuotas besigiriantis, kaip jis verks netikrom ašarom ir suvaidins isteriją kai samdomas žudikas išžudys jo šeimą.

Vaizdo įraše jis aptaria paskutines detales susitarimo, kurio pasekoje jo turtingi tėvai ir mylinti dešimtmetė sesutė turėjo prarasti Savo gyvybes. Artyomas Tepperis, sėdėdamas Mercedes markės automobilyje aiškino, kaip išvengs įtarimų verkdamas ir apsimesdamas esąs isterijoje, šoko būsenos.
 
Žiaurus sūnus taip pat užfiksuotas glostantis peilio, kuris neva turėjo būti panaudotas išžudant jo šeimą, geležtę. Detektyvai apie Artyomo planą, ačiū Dievui, sužinojo Kiek anksčiau - video medžiagą užfiksavęs žmogus - po priedanga dirbantis policininkas, apsimetęs samdomu žudiku.
 
Vėliau jis parodė vaikinui policijos tarnybų parūpintas jo šeimos „lavonų”, kraujais pasruvusio tėčio ir mamos, nuotraukas. Policijos teigimu tik tada Artyomas suprato, kokią baisybę padaręs: „jis baisiai išbalo ir ėmė rėkti”.
 
Nepaisant to, Artyomas Trepperis sumokėjo „žudikui” £38,000 už paslaugą ir pažadėjo likusią dalį atiduoti susirinkęs palikimą. Būtent tada jaunuolis ir buvo sulaikytas. 50-ties metų amžiaus Artyomo tėtis Igoris Tepperis - buvęs policijos pareigūnas šiuo metu vadovaujantis privačiai švietimo įstaigai - į policiją kreipėsi įtaręs, kad jo godus sūnus siekia juos nužudyti.
Artyomas anksčiau buvo į tėvo arbatinuką įmetęs nuodų, tačiau šis tai pastebėjo. Vėliau vaikinas bandė mašinoje papilti gyvsidabrio, tačiau akylas tėvas sustabdė ir tą ataką. „Planavau kelis mėnesius. Man jie taip nusibodo, visai manęs nesuprato, tad nusprendžiau kreiptis į samdomą žudiką” - po sulaikymo pasakojo vaikinas.
 
Tepperis žmogžudžiu apsimetusiam policininkui nupiešė namų planą, paaiškino kaip apeiti šunis ir apsaugos kameras. Jis primygtinai reikalavo, kad nužudyta būtų ir jo dešimtmetė sesutė. Artyomas sužinojo, kad jo tėvai ir sesuo gyvi tik po to, kai pripažino kaltę. Jo mama, sužinojusi apie sūnaus veiksmus, paniro į šoko būseną.
 
Vis dėlto, tėvai pasiryžę sūnui atleisti ir jam išėjus į laisvę priimti namo, padėti atsistoti ant kojų.
  

Žymos: Rusija, samdomas žudikas, Artyom Trepper

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Viename prekybos centre močiutė prie žuvies skyriaus apžiūrinėja akvariumą su gyvomis žuvimis.
– Ar šviežios? – klausia pardavėjos.
– Žinoma, močiute, taigi matote, kad juda...
– Aš irgi dar judu, – atšovė močiutė.