Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com/BNS   |   2017-06-07

„Uber“ krečia seksualinio priekabiavimo skandalas

  
„Uber“ krečia seksualinio priekabiavimo skandalas
© Flickr.com
Seksualiniu priekabiavimu apkaltintiems darbutojams liepta lankyti specialius kursus.
Kilus skandalui, įmonėje buvo pradėti du tyrimai.

Po tyrimo dėl priekabiavimo pavėžėjimo paslaugų milžinė „Uber Technologies“ atleido daugiau kaip 20 žmonių.

Tai kaip reikiant sumažino kompanijos patikimumą. Kaip pranešė BBC, tarp atleistųjų yra ir vadovaujančių, ir žemesnio rango darbuotojų. Kai kurie iš jų buvo keršiję kitiems „Uber“ darbuotojams, kurie buvo pasiskundę dėl netinkamo elgesio pavėžėjimo paslaugų įmonėje.
Be to, daugiau kaip 30 žmonių buvo liepta dalyvauti specialiuose mokymo kursuose arba konsultacijose, o septyniems buvo įteikti rašytiniai įspėjimai.
 
„Uber“ dėl požiūrio į moteris darbe buvo sulaukusi aršios kritikos. Vasario mėnesį buvusi įmonės darbuotoja Susan Fowler savo tinklaraštyje papasakojo apie seksualinį priekabiavimą ir moterų diskriminaciją įmonėje. Be kita ko, ji pareiškė, kad įmonės vadovybė ignoruoja moterų skundus dėl priekabiavimo.
 
Kilus skandalui, įmonėje buvo pradėti du tyrimai.
 
Agentūros „Bloomberg“ duomenimis, „Uber“ pasamdyta teisės paslaugų įmonė „Perkins Coie“ išnagrinėjo 215 skundų, įskaitant kaltinimus priekabiavimu ir diskriminacija, ir dėl 100 iš šių skundų nesiėmė jokių veiksmų. Dar 57 atvejų tyrimas dar nebaigtas.
Antrąjį tyrimą atlieka „Uber“ pasamdytas buvęs JAV generalinis prokuroras Ericas Holderis (Erikas Holderis). Jo ataskaita turėtų būti viešai paskelbta kitą savaitę ir jis turėtų pateikti platesnes rekomendacijas, kaip pakeisti „Uber“ kultūrą.
 
 
 
  

Žymos: Taksi, Vairuotojai, Seksualinis priekabiavimas, darbuotojai, Uber, tyrimai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Godus moka du kartus. Bukas moka tris kartus. Mokesčių mokėtojas moka visada.