Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, bns.lt   |   2018-11-30

Ukraina uždraudė įvažiuoti į šalį 16–60 metų Rusijos piliečiams vyrams

  
Ukraina uždraudė įvažiuoti į šalį 16–60 metų Rusijos piliečiams vyrams
© pixabay.com

Ukraina penktadienį apribojo įvažiavimą 16–60 metų Rusijos piliečiams vyrams, Maskvai praėjusį savaitgalį Kerčės sąsiauryje užėmus tris ukrainiečių karo laivus, paskelbė Ukrainos pasieniečių vadovas.

Kiek anksčiau dėl Rusijos ir Ukrainos konfrontacijos Kerčės sąsiauryje Kijevas šalies pasienio regionuose paskelbė karo padėtį. „Šiuo metu užsieniečių įvažiavimas apribotas, pirmiausia – 16–60 metų amžiaus Rusijos Federacijos piliečiams vyrams“, – per tiesiogiai transliuotą pasitarimą su Ukrainos prezidentu Petro Porošenka sakė Valstybinės pasienio apsaugos tarnybos vadovas Petro Cyhykalas.
P. Porošenka sakė, kad Rusijos vyrų kelionės bus ribojamos, išskyrus „humanitarinius atvejus“. Trečiadienį Ukraina 30-čiai dienų įvedė karo padėtį 10-yje savo regionų prie Rusijos, Juodosios jūros ir Azovo jūros. Tai buvo padaryta prezidentui perspėjus dėl Rusijos pajėgų telkimo netoli Ukrainos sienų. Tai pavojingiausia per kelerius pastaruosius metus buvusių sovietinių kaimynių krizė.
 
Nuo pat laivų užėmimo Rusija laiko 24 ukrainiečių jūrininkus ir dėl to JAV prezidentas Donaldas Trumpas atšaukė Didžiojo dvidešimtuko (G-20) kuluaruose planuotą susitikimą su Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu.
  

Žymos: Rusija, Ukraina

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Žmogelis užeina į kažkokį pusiau legalų naktinį klubą. Žodžiu, tokį, kur kazino ir panašios pramogos. Mato, prie vieno stalo sėdi pora vyrukų ir žaidžia pokerį su šunimi. O šuo taip visai guviai kortas mėto, tarpais muša ir pan. Žmogelis prieina prie to stalo ir klausia:
– O, tai matyt labai protingas šuo?
– Ne, – tarė vienas iš žaidėjų, – kai jis gauna gerą kortą, ima vizginti uodega.