Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Independent.co.uk   |   2016-12-19

Už europietės galvą Isis pasiūlė milijoną

  
Už europietės galvą Isis pasiūlė milijoną 23-ejų J.Palani metė politikos mokslus, kad galėtų kovoti su Isis.
Kaip aš galiu kelti grėsmę Danijai ir kitoms šalims, jei pati esu oficiali Danijos kariuomenės karė, specialiai paruošta kovoti su Isis.

Teroristinė grupuotė Isis paskelbė medžiojanti europietę moterį, kuri kovėsi prieš ekstremistų grupuotes Sirijoje ir Irake.

Už kurdų-danų kilmės Joannos Palani galvą siūloma milijonas dolerių. Tai Isis atstovai paskelbė įvairias socialiniais kanalais šį savaitgalį, - pranešė Independent.co.uk.
23-ejų mergina metė politikos mokslus Danijoje, kad Sirijoje ir Irake galėtų kovoti prieš teroristus ir už moterų teises bei demokratiją.
 
Ironiška tai, kad šiuo metu Joanna Palani jau yra kalinama ir laukia teismo, kuris įvyks gruodžio 20 d. Kopenhagoje. Danijoje mergina kaltinama pažeidusi keliavimo apribojimus, kurie jai buvo įvesti 2015 m.
 
Už kurdų-danų kilmės Joannos Palani galvą siūloma milijonas dolerių. Už kurdų-danų kilmės Joannos Palani galvą siūloma milijonas dolerių.
 
„Kaip aš galiu kelti grėsmę Danijai ir kitoms šalims, jei pati esu oficiali Danijos kariuomenės karė, specialiai paruošta kovoti su Isis”, - stebėjosi J.Palani.
Isis kovotojai tiki, kad jei yra nužudomi moters, jie nepateks į rojų. Dėl šios priežasties mirti nuo moters kovotojos rankos teroristams – didžiausia negarbė.
 
 
  

Žymos: Danija, teroristai, ISIS

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vyras įdėmiai žiūri į santuokos liudijimą:
– Brangusis, ko ten tu taip ieškai? – klausia sunerimus žmona.
– Ieškau santuokos galiojimo laiko.