Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Pagal pasaulio spaudą parengė Goda Jakubauskaitė   |   2010-05-14

Už veido slėpimą – bauda

  
Už veido slėpimą – bauda

Novaros miestelyje policijos pareigūnai pirmą kartą nubaudė musulmonę, viešoje vietoje dėvėjusią burką. 26 metų imigrantei iš Tuniso skirta 500 eurų bauda.

class="Apple-style-span" style="line-height: 19px; ">Tačiau nubaustos moters vyras tikino nesitaikstysiantis su draudimais moterims slėpti veidą. Jis teigė, kad jo žmona ir toliau dėvės burką, mat jis nenori, kad jo žmonos veidą matytų kiti vyrai. Jis prasitarė, kad ateityje jo žmona apskritai turės daugiau laiko praleisti namuose.

Šiame Italijos regione draudimas viešoje vietoje pasirodyti su musulmoniškais apdarais, kurie dengia veidą, įsigaliojo nuo šių metų sausio.

Belgijos Parlamentas taip pat vieningai balsavo už tai, kad viešoje vietoje moterys nedėvėtų įvairių musulmoniškų drabužių.

Už tokio įstatymo projekto rengimą pasisakė ir Prancūzijos prezidentas Nicolas Sarkozy. Prancūzijoje taip pat rengiamas įstatymas, pagal kurį vyras, verčiantis moterį dengti veidą, gali būti nubaustas iki 15 tūkst. eurų bauda arba kalėjimu iki vienerių metų. 

  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Kai už buratino nugaros užsitrenkė kameros durys, teisėjas palaimingai atsiduso:
– Na va, pagaliau pasodinau medį...