Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2014-12-18

Vagių taikinys – kūdikėlio Jėzaus skulptūra

  
Vagių taikinys – kūdikėlio Jėzaus skulptūra Prakartėlę vagys apšvarino jau trečius metus iš eilės.

Santiago de Compostela mieste Ispanijoje pastatyta prakartėlė masina vagis. Iš jos pavogtas svarbiausias simbolis – kūdikėlio Jėzaus statula. Kol kas ilgapirščiai nepagauti, o prakartėlėje – nauja statulėlė.

Ir nors šis nemalonus incidentas daugybės rūpesčių nesukėlė, bet vietos dvasininkams ir pareigūnams ši vagystė nemenkas galvos skausmas. Tai jau antra tokia vagystė per paskutinius trejus metus. Abu kartus pavogta kūdikėlio statula.
Praėjusiais metais taip pat nepavyko apsaugoti prakartėlės. Iš jos buvo pavogtas vienas iš trijų karalių – Baltazaras.
 
Pirmą kartą kūdikėlio Jėzaus statula iš prakartėlės Santiago de Compostela mieste pavogta 2012-aisiais. Tuomet ją nugvelbė mieste siautę protestuotojai. Vagis pavyko sulaikyti po penkių dienų. Tąkart greit surado ir pavogtą prakartėlės simbolį.
 
Galicijoje įsikūrusio miesto dvasininkai nors ir liūdi dėl vagysčių, tačiau jie teigė, kad papildomos apsaugos prie prakartėlių nebus. Jie tikisi, kad vagystės liausis, o jeigu taip ir atsitiks, tai miestiečių bendruomenė bendradarbiaus su pareigūnais ir ilgapirščių pavogti daiktai bus sugrąžinti teisėtiems šeimininkams.
 
 
  

Žymos: Ispanija, Nusikaltimai, Kalėdos

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Ant sienos kabo plakatas: „Vartodami alkoholį jūs lėtai žudote savo vidaus organus.“ Pamatęs tą užrašą alkoholikas supyko: „Tai kad aš niekur ir neskubu!“