Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2011-05-18

Vašingtoną krečia sekso skandalas

  
Vašingtoną krečia sekso skandalas
© weaselzippers.us
Ar D. Straussui-Kahnui teks atsisakyti užimamo posto?

Didėja spaudimas suimtam Tarptautinio valiutos fondo vadovui Dominique Straussui-Kahnui atsisakyti savo užimamo posto, nors jo įgaliojimai baigsis tik po metų, praneša BBC.

Šeštadienį D. Straussas-Kahnas buvo sulaikytas Johno F. Kennedy oro uoste prieš skrydį į Paryžių. Jis kaltinamas viename Niujorko viešbutyje mėginęs išprievartauti 32 metų juodaodę kambarinę.
Prašymą paleisti jį už užstatą pirmadienį teismas atmetė ir, kaip teigia Austrijos finansų ministrė Maria Fekter, „jis pats turi nuspręsti, ar nekenkia institucijai“. Tuo tarpu Ispanijos finansų ministrė Elena Salgado išreiškė paramą tariamo seksualinio priekabiavimo aukai, nors ir pabrėžė, kad jam pateikti kaltinimai yra labai rimti, o Prancūzijos finansų ministrė Christine Lagarde keblią D. Strausso-Kahno padėtį pavadino „pribloškiančia ir skausminga“.
 
Pirmadienį D. Straussas-Kahnas turėjo dalyvauti Briuselyje prasidėjusiame euro zonos finansų ministrų susitikime, tačiau tai, kad jis nedalyvavo, nesutrukdė ministrams aptarti Graikijos ir Portugalijos problemų.
 
Europos Komisija kol kas oficialiai nesvarsto klausimo dėl TVF vadovo pakeitimo.
Tarptautinio valiutos fondo vadovui D. Straussui-Kahnui pateikti net septyni kaltinimai, už kuriuos numatoma didžiausia galima bendra bausmė yra daugiau nei 70 metų kalėjimo. Tarp įtariamų nusikaltimų – du nusikalstami seksualiniai veiksmai, mėginimas išžaginti, lytinės prievartos aktas, neteisėtas laisvės atėmimas ir vienas priverstinis prisilietimas. Kaltinamasis savo kaltę neigia.
 
62 metų D.Straussas-Kahnas buvo laikomas galimu socialistų kandidatu į Prancūzijos prezidento postą. Jis yra vedęs žinomą žurnalistę Anne Sinclair.
 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Pas gydytoją:
– Na, ką, galiu jus pasveikinti, jumyse užsimezgusi nauja gyvybė.
– Gydytojau, betgi aš vyras!
– Žinokit, askaridėms vienas ir tas pats.