Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2015-10-19

Vietoj vestuvių – puota benamiams

  
Vietoj vestuvių – puota benamiams
© Flickr.com
Neįvykusių vestuvių puotoje viešbutyje šventiniais patiekalais mėgavosi 90 benamių.
Buvusios nuotaikos mama prisipažino kovojanti su prieštaringais jausmais.

Neįvykusios vestuvės virto tikrų tikriausia puota benamiams. Tokią šventę nepasiturintiems nusprendė surengti amerikietė, kurios dukra likus vos kelioms dienoms iki vestuvių pranešė jas atšaukianti.

Tuomet Kari Duane kartu su vyru ir nusprendė neišmesti maisto, o į užsakytą viešbučio „Sacramento‘s Citizen Hotel“ pokylių salę Kalifornijoje (JAV) vietoje svečių sukviesti 90 benamių. Jiems buvo patiekti tie patys patiekalai, kuriais būtų mėgavęse neįvykusių tuoktuvių svečiai: steikai, lašišos kepsniai, salotos ir kiti šventiniai patiekalai.
Rashad Adullah BBC pasakojo esantis vienas vargingai gyvenančių žmonių, kuris kartu su žmona ir penkiais vaikais, avtyko pasimėgauti skaniu maistu. Vyras teigė, jog labai džiaugiasi, kad žmonės išgyvenantys ne pačias linksmiausias gyvenimo dienas nusprendė pasidalinti gerumu su kitais.
 
Buvusios nuotaikos mama prisipažino kovojanti su prieštaringais jausmais. „Abu su vyru buvome labai nuliūdę, kai išgirdome , kad dukra nusprendė netekėti, tačiau abu nusprendėme, kad suteikti bent trumpos laimės kitiems yra ypatinga galimybė ir mes nusptendėme jos nepraleisti“, - BBC sakė amerikietė K. Duane.
 
 
  

Žymos: JAV, Viešbutis, Vestuvės, Benamiai, Kalifornija, ceremonija

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vyras sako žmonai:
– Jeigu aš užtruksiu komandiruotėje ir nespėsiu grįžti iki Naujųjų Metų, aš tau pasiųsiu sveikinimo telegramą.
– Gali ir nesiųsti. Aš ją jau skaičiau, ji guli tavo švarko kišenėje...