Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2010-10-27

Vokiečiai siūlo įsteigti integracijos ministeriją

  
Vokiečiai siūlo įsteigti integracijos ministeriją Maria Boehmer pasiūlė įsteigti integracijos ministeriją.

Vokietijos vyriausybės įgaliotinė migrantų reikalams Maria Boehmer pasiūlė įsteigti integracijos ministeriją, praneša „Thelocal.de“. Anot M. Boehmer, tokios ministerijos atsiradimas būtų logiškas.

„Didžiules imigracijos problemas turėtų spręsti viena žinyba“, – sako pareigūnė. Ji mano, jog reikėtų aktyviau dirbti su tais imigrantais, kurie siekia Vokietijos pilietybės ir atitinka apibrėžtus reikalavimams.
 
Anksčiau M. Boehmer teigė buvusi „tiesiog šokiruota“ Bavarijos premjero Horsto Seehoferio siūlymo apriboti migraciją iš Turkijos ir arabų šalių. Bavaras vėliau atsisakė savo teiginių.

Pastarasis vyriausybės įgaliotinės pareiškimas nuskambėjo paaštrėjus diskusijoms dėl integracijos problemų. Vokietijos kanclerė Angela Merkel pripažino, jog šalyje nepavyko sukurti multikultūrinės visuomenės. „Tie, kurie siekia tapti mūsų visuomenės dalimi, turi ne tik paisyti mūsų įstatymų, bet turi kalbėti ir mūsų kalba“, – pareiškė kanclerė.

Tačiau po Vokietijos užsienio reikalų ministro pareiškimo, jog multikultūriškumas yra vokiška realybė, kanclerė sušvelnino savo poziciją. Jos spaudos atstovai patikslino, jog minėdama multikultūriškumą ji norėjo pasakyti apie „nekoordinuotą, neorganizuotą ir bevaisį kultūrų egzistavimą.
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Petras važiuoja su savo papūga į Italiją. Muitinėje tarnautojas praneša, kad už papūgą turi būti sumokėtas mokestis.
– Kokio dydžio tas mokestis? – klausia žmogelis.
– Priklauso nuo to, kokią papūgą vežatės: už gyvą teks sumokėti šimtą eurų, už iškamšą – tik penkis.
Į tai papūga vos girdimu balsu:
– Petrai, tik nepadaryk dabar kokios kvailystės...