Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2015-02-03

Vokietijos musulmonai raginami žmonas „įkalinti“ namuose

  
Vokietijos musulmonai raginami žmonas „įkalinti“ namuose Vokietijos musulmonas: moteris negali dirbti ir atsisakyti mylėtis su savo vyru.

Vokietijoje gyvenantys musulmonai pradėjo aktyviai raginti savo tikėjimo brolius prisiminti anksčiau gyvavusias tradicijas, kurios užtikrindavo šeimos stabilumą ir turėjo lemiamos įtakos žmogaus dvasiniam stabilumui. „Moterys turi atsigręžti į namus ir paversti juos klestinčiu sodu, iš kurio vyras nebėgs kaip piktas išalkęs liūtas“, - vienoje Berlyno mečečių kalbėjo šeichas Abdel Moezal-Eila.

Jis pažymėjo, kad musulmonai, gyvendami Vokietijoje, niveliuojasi su kitomis tautomis ir tikėjimais, o tai yra blogai, nes nutolstama nuo tiktųjų vyro ir moters pareigų.
Jis pakvietė moteris rūpintis namais, vaikais ir savo vyru, o pastariesiems priminė, kad jie neturėtų leisti savo žmonoms dirbti. Mat taip elgiasi tik netikę vyrai.
 
Imamas savo kalboje dėmesį skyrė ir šeimų lytiniam gyvenimui. Jis griežtai pasisakė prieš moteris, kurios dėl įvairių priežasčių atsisako mylėtis su savo vyrais. „Tai griežtai draudžiama“, - sakė jis. A. Moezal-Eila teigimu, moteriai draudžiama atsisakyti lytinio akto. Priežastys, dėl kurių ji gali atsisakyti mylėtis, neegzistuoja.
 
Vokietijos politikus ši kalba papiktino. Tiesa, musulmonai greitai atkreipė dėmesį, jog imamas išsakė nuomonę, kuria vadovaujasi kraštutinių pažiūrų musulmonai, o tokių Vokietijoje gyvena nedaug.
 
Vokietijos kanclerė Angela Merkel jau anksčiau yra kvietusi Vokietijos musulmonus interpretuoti savo religijos dogmas taip, kad jos būtų priimtos visuomenėje, kurioje jie gyvena.
 
Sausį įvairiuose Vokietijos miestuose vyko gausios demonstracijos, kurių dalyviai pasisakė prieš musulmonių emigraciją į Vokietiją ir kvietė valdžią įvesti griežtus reikalavimus tiek naujiems, tiek jau Vokietijoje gyvenantiems imigrantams.
 
Išgirsti imamo kalbą galite čia:
 

  

Žymos: Vokietija, Musulmonai, Islamas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Mama klausia dukters:
- Dukrele, o kur visos bandelės?
- Nežinau, bet daugiau taip nedarysiu...