Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Parengė Paulius Valatkevičius   |   2011-05-30

Vokietijos sprendimas: visos šalies atominės elektrinės bus uždarytos iki 2022 metų

  
Vokietijos sprendimas: visos šalies atominės elektrinės bus uždarytos iki 2022 metų Vokietijoje artimiausiu metu liks tik 9 veikiančios atominės elektrinės.

Vokietijos koalicinė vyriausybė paskelbė apie sprendimą iki 2022 metų uždaryti visas šalies atomines elektrines. Didžiausia Europos Sąjungos ekonomika pirmoji iš galingiausių pasaulio valstybių pakeitė savo energetikos politiką ir nusprendė atsisakyti branduolinės energijos, pranešė BBC.

on;į sprendimą pirmadienį pranešė aplinkos apsaugos ministras Norbertas Rottgenas. Speciali grupė dėl energetikos strategijos diskutavo iki vėlyvo sekmadienio vakaro. Komisiją po Fukušimos atominės elektrinės avarijos sudarė kanclerė Angela Merkel. Po Japonijos nelaimės Vokietijoje netilo protestai ir reikalavimai pereiti prie kitų energijos šaltinių. Vokiečiai jautriai reagavo į Fukušimos atominės elektrinės avariją, kurią sukėlė kovo 11-osios žemės drebėjimas ir cunamis.

 
N.Rottegenas pranešė, kad septyni seniausi reaktoriai, kurie buvo išjungti patikrinimui iškart po Fukušimos nelaimės, daugiau niekada nebus įjungti. Netrukus savo darbą baigs dar aštuoni. Likę šešis bus sustabdyti iki 2021 metų, o naujausi trys – 2022-aisiais.
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Iš karto po vestuvių mano žmona pradėjo svaidyti į mane visokiausius daiktus, – pasakoja sutuoktinis teismui.
– Kiek laiko jūs vedę?
– Penkiolika metų.
– Tačiau jūs skundžiatės tik dabar?
– Taip, nes tik praėjusią savaitę ji pirmą kartą pataikė.