Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, mirror.co.uk   |   2019-05-04

Vorą nuo mažametės dukters numušusi mama apskųsta vaiko teisių apsaugos tarnyboms 

  
Vorą nuo mažametės dukters numušusi mama apskųsta vaiko teisių apsaugos tarnyboms
© facebook nuotrauka

Pasaulinio atgarsio sulaukusiame įraše, kuriuo Megan Garcia pasidalino savo socialinio tinklo Facebook paskyroje mama pasakoja apie šiurpą keliantį momentą kai viduryje vaikų fotosesijos ant savo dukrytės krūtinės pamatė „milžinišką „vilkinį” vorą”.

Tiesa, vorą nuo mažametės krūtinės numušusi mama nesitikėjo sulaukti vaikų teisių priežiūros tarnybos darbuotojų apsilankymo šeimos namuose.
Mama viešai atsikirto kritikams, pranešusiems vaiko apsaugos pareigūnams, kad ji trenkė mergaitei platformoje Facebook.
 
Voras, užropojęs ant jos pusantrų metukų dukrytės suknelės plačiai paplitęs Texase, kur gyvena šeima, šie vorai kanda ir jų įkandimai gali sukelti infekcijas.
 
Ji rašė: „aš bėgau link savo brangaus vaikelio, kuriuo Dievas nusprendė mane tinkamą palaiminti ir trenkiau jai tiesiai per krūtinę kur tas daugiakojis demonas deginosi ir siurbčiojo mojito.”
 
Ji pavadino įrašą „Istorija, kodėl aš tėškiau savo vaikui” ir žiniasklaidai vėliau sakė, kad specialiai nupiešė istoriją sarkastiškai.
 
Megan vorą lygino su milžinišku voru Aragogu iš „Hario Poterio” ir neneigė, kad galėjo kiek per daug susijaudinti, nes pati klaikiai bijo vorų.
 
Deja, apie mamos elgesį vaiko teisių apsaugos tarnyboms dėl įvykio sunerimę piliečiai pranešė net tris kartus.
 
Megan tikino, kad dėkui Dievui net tarnybų atstovai suprato, kad pranešimai apie įvykį ir pati situacija yra kiek komiški.
  

Žymos: Vaikai, Vorai, Nuodingi vorai, vaikų teisės

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

- Tavo galvoje – plika dykuma, – šaukia ant Petriuko mokyklos direktorius.
– Jūs visiškai teisus, – atsako jam Petriukas, – Tačiau kiekvienoje dykumoje yra oazės, bet ne kiekvienas kupranugaris moka surasti kelią iki jų…