Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Newsru.com ir Tiesa.com inf.   |   2012-03-05

V.Putinas grįžta į Rusijos prezidento postą (video)

  
V.Putinas grįžta į Rusijos prezidento postą (video) V.Putinas grįžta į Kremlių.

Sekmadienį Rusijoje vykusius prezidento rinkimus laimėjo jau du kartus šaliai vadovavęs Vladimiras Putinas, skelbia pirminiai balsų skaičiavimo duomenys. Premjeras kitus varžovus įveikė užtikrinta persvara ir surinko daugiau kaip 63 proc. balsų, todėl antrojo rinkimų turo neprireiks.

Preliminariais rinkimų komisijos duomenimis, suskaičiavus 99,4 proc. rinkimų protokolų, už V.Putiną balsavo 63,75 proc. rinkėjų, Genadijus Ziuganovas gavo 17,19 proc. rinkėjų pasitikėjimą, Michailas Prochorovas - 7,84 proc., Vladimiras Žirinovskis - 6,23 proc., Sergejus Mironovas - 3,85 proc.
Rusijos liberalų demokratų partijos (RLDP) lyderis V.Žirinovskis teigė manąas, kad jo varžovo Vladimiro Putino pergalė sekmadienį vykusiuose prezidento rinkimuose buvo objektyvi. „Aš pats buvau rinkimų apylinkėje dvi valandas. Nebuvo jokių klastojimų, skaičiavo būtent balsalapius, ir dauguma - už Putiną“, - sakė V.Žirinovskis. Pasak jo, tokį rezultatą buvo galima prognozuoti.
 
Maskvos centre sekmadienio vakarą susirinko V.Putiną palaikantys žmonės. Į mitingą atvykęs dabartinis Rusijos prezidentas Dmitrijus Medvedevas sakė: „Mūsų kandidatas užtikrintai pirmauja, ir aš neabejoju, kad mes laimėsime. Ši pergalė labai reikalinga visiems mums. Ji reikalinga visai šaliai. Ji reikalinga kiekvienam iš mūsų“.
 
Vėliau mitinge pasirodė ir pats V.Putinas. „Mes laimėjome šiandien. Didelis palaikymas mums garantavo „skaidrią“ pergalę. Mes dirbsime sąžiningai ir sunkiai. Mes pasieksime pergalių ir mes kviečiame visus vienytis mūsų tautos ir Tėvynės interesams. Aš jums žadėjau, kad mes laimėsime. Mes laimėjome! Tegyvuoja Rusija!“, - sakė V.Putinas, kuriam per skruostą riedėjo ašara.
 

  

Žymos: Rusija, Vladimir Putin, Rinkimai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Daktare, man depresija.
– Geriausias vaistas nuo depresijos – visa galva pasinerti į darbą.
– Bet aš maišau betoną!