Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, standard.co.uk   |   2018-02-27

Vyras atsitiktinai į „Facebook“ ištransliavo savo nužudymą

  
Vyras atsitiktinai į „Facebook“ ištransliavo savo nužudymą
© prentis.robinson
„Facebook“ draugai pamatė daugiau nei reikėjo.

Nelaimė įvyko Jungtinėse Amerikos Valstijose, Šiaurės Karolinos universiteto miestelyje, praeivis buvo nušautas tiesiog parke.

Kaip matyti socialiniuose tinkluose pasklidusiame vaizdo įraše, pusamžis, maždaug apie 50-ies metų vyras Prentis Robinsonas vaikštinėdamas parke kalba su savo „Facebook“ draugais tiesioginės transliacijos metu. Jis taip šventė savo gimtadienį. Vyras pasakoja kur yra, ką jis čia veikia. Staiga prie jo prisiartina kitas žmogus su kuriuo jis pasisveikina, tačiau čia pat pasigirsta serija šūviu ir vaizdo kamera nukrinta ant žemės, transliacija baigiasi.
Kaip vėliau pranešė policija, į vyrą buvo šauta keturis kartus į įvairias kūno vietas, jis mirė vietoje, padėti vyrui nebegalėjo net medikai.
 
Kol kas nėra aišku ar šie du asmenys buvo pažįstami ar tai buvo atsitiktinis užpuolimas. Šaudžiusio asmens vis dar ieškoma.
 
P. Robinson paskutinė transliacija matyti, kad buvo neatsitiktinė. Vyro socialiniai tinklai pilni įvairių video, kuriuose užfiksuotos jo kasdienio gyvenimo akimirkos.
 
  

Žymos: JAV, Facebook, Nužudymas, tiesioginė transliacija

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vedybinis šampanas: vyras geria, žmona putoja…