Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2015-01-27

Žiemos smūgis Niujorkui

  
Žiemos smūgis Niujorkui Nebūtinos kelionės automobiliais paskelbtos kriminaliniu nusikaltimu.

Sniegas visiškai paralyžavo įprastinį niujorkiečių ir Bostono miesto gyventojų gyvenimą.Niujorke jau pirmadienio vakarą pradėjo smarkiai snigti ir netrukus miestas pasidengė sniego sluoksniu. Jau tą patį vakarą dėl smarkaus vėjo ir snygio buvo įvesti draudimai vairuoti, sustabdytas visuomeninis transportas.

Dešimtys milijonų žmonių puolė į paniką. Jie paliko savo darbo vietas ir skubėjo pasiekti namus, kol dar buvo įmanoma į juos parvažiuoti. Miestas per kelias valandas ištuštėjo.
Autobusai ir metro nebevažiavo nuo 23 val. vakaro. 13-oje apygardų su nepaprastosiomis situacijomis nesusijusias keliones automobiliais pareigūnai paskelbė kriminaliniu nusikaltimu ir uždarė tiltus bei tunelius, jungiančius Manhataną su Naujuoju Džersiu.
 
Sustojo ne tik transportas, bet buvo atšaukti spektakliai ir koncertai garsiuosiuose Niujorko teatruose ir arenose. Neįvyko suplanuotos NBA varžybos.
 
Ne tik Niujorke, bet ir aplinkinėseteritorijoese, kur dėl nepalankių oro sąlygų buvo paskelbta nepaprastoji padėtis, žmonės užgulė parduotuves norėdami apsirūpinti vandens ir maisto atsargomis.
Didžioji dalis žmonių antradienį nedirbo, vaikai liko namuose, nes mokyklos – uždarytos.
 
Sinoptikai artimiausioms dienoms džiugių prognozių nepateikė: laukiama gausaus sniego, kurio gali iškristi iki metro, ir stipraus vėjo. Vietomis žadama ir perkūnija.
 
Suskaičiuota, kad žiema dar ne vieną dieną siaus teritorijoje, kurioje gyvena ir dirba 28 mln. žmonių.
 
 
 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Skambina anyta marčiai:
- Na, kaip ten mano sūnelis?
- Kaip, kaip?! Geria ištisai, namo negrįžta ir mane nuolat muša!
- Vadinasi, viskas gerai. Svarbu, kad neserga!