Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   bbc.co.uk   |   2015-08-27

Žurnalistų žudikui darbdaviai buvo liepę kreiptis į medikus

  
Žurnalistų žudikui darbdaviai buvo liepę kreiptis į medikus JAV ir viso pasaulio žurnalistai gedi buvusio kolegos nušautos žurnalistės ir operatoriaus.
Susikibę rankomis čia, ant žinių stalo, nes tai vienintelis būdas tai padaryti.

Kolegoms ir žiūrovams Amerikoje ir visame pasaulyje gedint trečiadienį JAV, Virginijoje, kolegos nušautų dviejų televizijos žurnalistų, paaiškėjo naujų detalių apie žudiką. Kaip pranešė bbc.co.uk, buvusiam televizijos kanalo darbuotojui jo darbdarbiai buvo liepę kreiptis pagalbos į medikus.

Kaip paaiškėjo iš vidinių televizijos kanalo WDBJ7 naujienų tarnybos vadovo Dano Dennisono susirašinėjimų, darbdaviai jau anksčiau buvo susirūpinę Vesterio Flanagano „agresyviu” elgesiu su kolegomis.
Iš dokumentų matyti, kad televizijos kanalas dar bandė padėti savo darbuotojui, tačiau galiausiai jį 2013-aisiais atleido.
 
Kaip jau pranešė „Tiesa”, V. Flanaganas trečiadienį nušovė tiesioginiame eteryje dirbusius du savo buvusius kolegas: žurnalistę Alison Parker ir operatorių Adamą Wardą. Tada vyras nusišovė pats. Nors medikai jį bandė gelbėti, žudikas nebeišsikapstė.
 
Žudikas savo veiksmus nufilmavo ir video patalpino socialinėje žiniasklaidoje.
 
Po incidento Baltieji rūmai pareiškė, kad Amerikoje būtina stiprinti ginklų kontrolę.
 
V. Flanaganas televizijoje pradėjo dirbti 2012-aisiais ir jau po kelių savaičių kolegos prabilo apie tai, kad šalia jo jaučiasi „nepatogiai” ir „junta grėsmę”. Kolegų susirašinėjimas atskleidė, kad vyras stipriai konfrontavo su operatoriais ir prodiuseriais ir pykčių neslėpė net nuo pašnekovų.
Metų pabaigoje darbdabiai V. Flanaganui liepė kreiptis pagalbos į medikus, arba kitaip jis bus atleistas.
 
Žuvusių žurnalistų kolegos WDBJ7 kanale Roanoke mieste, Virginijoje, šįryt 06:45 val., praėjus lygiai parai
po tragiškų įvykių, eteryje paskelbė tylos minutę.
„Susikibę rankomis čia, ant žinių stalo, nes tai vienintelis būdas tai padaryti,” – sakė žinių laidos vedėjas Kimas McBroomas.
 
 
Kolegos ir rytinės laidos žiūrovai žuvusius žurnalistus prisiminė prie televizijos pastato.
 
 
  

Žymos: JAV, Žudynės Virginijoje, Žurnalistai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Pasaulyje viskas reliatyvu. Pavyzdžiui, tie 100 litų, apie kuriuos nieko neįtaria žmona, man yra daug brangesnis už tuos 1000, apie kuriuos ji žino.
*****