Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   BNS   |   2017-10-30

Aktoriui Kevinui Spacey mesti kaltinimai dėl seksualinio priekabiavimo

  
Aktoriui Kevinui Spacey mesti kaltinimai dėl seksualinio priekabiavimo K. Spacey neigia jam skirtus kaltinimus „užpuolus” paauglį.

JAV aktorius Kevinas Spacey pirmadienį pripažino esąs homoseksualus ir pareiškė esąs „smarkiai pasibaisėjęs“ kaltinimais, kad 1986-aisiais jis galimai bandė seksualiai priekabiauti prie vieno paauglio.

 
Ši 58 metų K. Spacey „Twitter“ žinutė buvo paskelbta apie vidurnaktį – po to, kai aktorius Anthony Rappas, žinomas dėl vaidmens Brodvėjaus roko miuzikle „Rent“, išsakė šiuos kaltinimus duodamas interviu portalui „BuzzFeed“.
Aktorius papasakojo, kad jis, būdamas 14-metis, lankėsi viename vakarėlyje K. Spacey bute. Jis tvirtino, kad nuo alkoholio apsvaigęs aktorius parvertė jį ant lovos ir ant jo užlipo, tačiau esą jam pavyko ištrūkti, kol neįvyko nieko daugiau.
 
Dviejų „Oskarų“ laureatas K. Spacey, vaidinantis televizijos seriale „Kortų namelis“ (angl. House of Cards), savo žinutėje parašė, kad nepamena tokio incidento, tačiau atsiprašė A. Rappo už savo elgesį.
 
„Jeigu tikrai elgiausi, kaip jis pasakoja, esu skolingas jam nuoširdžiausią atsiprašymą už tai, kas turėjo būti itin netinkamas elgesys esant girtam“, – pažymėjo aktorius.
 
K. Spacey pridūrė, kad A. Rappo kaltinimas „paskatino mane imtis spręsti kitus dalykus mano gyvenime“.
„Kaip man artimiausi jau žino, per savo gyvenimą esu turėjęs santykių tiek su vyrais, tiek su moterimis.
 
Per visą savo gyvenimą esu mylėjęs vyrų ir turėjęs su jais romantiškų ryšių, o dabar renkuosi gyventi kaip gėjus, – rašė jis. – Noriu tai spręsti sąžiningai ir atvirai – ir tai prasideda nuo savo paties elgesio peržvelgimo.“
 
A. Rappas sakė „Buzzfeed“, kad per minėtą vakarėlį žiūrėjęs televiziją K. Spacey miegamajame. Tuo metu K. Spacey, kuriam tuo metu tikriausiai buvo 26 metai, pasirodė tarpduryje – „lyg ir svyruodamas“, akivaizdžiai girtas.
Pasak A. Rappo, K. Spacey jį sugriebė, užkėlė ant lovos ir ant jo užsigulė.
 
„Jis mėgino mane suvilioti, – teigė A. Rappas. – Nežinau, ar aš būčiau vartojęs tokią kalbą, tačiau suvokiau, kad jis nori seksualiai su manimi suartėti.“
 
A. Rappas pasakojo, kad po trumpų grumtynių ištrūko ir nuėjo į tualetą. Neilgai trukus jis išėjo iš K. Spacey buto ir grįžo namo.
 
46 metų A. Rappas sakė išdrįsęs papasakoti apie tą įvykį po to, kai kilo triukšmas dėl kino magnato Harvey Weinsteino įtariamo lytinio smurto.
 
Jau daugiau kaip 50 moterų apkaltino H. Weinsteiną netinkamu elgesiu, įskaitant išžaginimą, seksualinę prievartą ir priekabiavimą. Tarp jo kaltintojų esama Holivudo ryškiausių žvaigždžių, įskaitant Gwyneth Paltrow, Angeliną Jolie ir Mirą Sorvino.
 
Susikompromitavęs magnatas buvo pašalintas iš kino prodiuserių bendrovės „The Weinstein Company“ bendrapirmininkio pareigų ir jos valdybos.
 
Šis dukart vedęs penkių vaikų tėvas iki šiol neigė jam metamus kaltinimus. H. Weinsteino veiksmus tiria Los Andželo, Niujorko ir Londono pareigūnai.
 
  

Žymos: Seksualinis priekabiautojas, Kevin Spacey

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Močiutė tvarkydama anūko kambarį surado bumerangą ir pradėjo jį išmetinėti…