Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2013-10-22

Aktorius apsinuogino lėktuve

  
Aktorius apsinuogino lėktuve Aktorius R. Reynoldsas lėktuve buvo priverstas nusirengti kai kita keleivė jį apvėmė.

Aktorius Ryanas Reynoldsas buvo priverstas nusirengti skrydžio metu po to, kai vienas iš keleivių jį apvėmė, - pranešė standard.co.uk.

 Filmo „Palaidotas gyvas“ žvaigždė lėktuvo keleiviams, skridusiems į Niuorleaną, suteikė papildomų pramogų – parodė savo gerai ištreniruotą kūną. „Dalį kelionės šalia jo sėdėjusi moteris aktyviai vėmė. Lėktuvui susiūbavus visas turinys atsidūrė ant to aktoriaus kašmyro megztinio. Liko didžiulė dėmė, tad jis tiesiog nusirengė“, - sakė lėktuvo keleivis.
Skrydžio palydovai diskretiškai išsprendę situaciją nenustojo kikenti tarpusavyje bei susižavėję stebėjosi aktoriaus figūra. Anksčiau žurnalo „People“ R. Reynoldsas buvo pripažintas seksualiausiu planetos vyru.
 
Įvykį matęs lėktuvo keleivis pridėjo: „Visi apsimetė, kad nieko nenutiko, moteris vėmė tyliai, o aktorius reagavo tikrai ramiai. Žinoma, niekas negalėjo išsklaidyti kvapo ir nepastebėti kaip viduryje lėktuvo išsirenginėja Ryanas Reynoldsas“.
 
  

Žymos: Kinas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Kompiuterių parduotuvėje personalas keičia nešiojamų kompiuterių kainas iš 4000 LTL į 2000 LTL. Pro šalį praeidamas žmogelis domisi:
– Sakykit, o kodėl jie taip atpigo?
– Taigi va, Kalėdinės akcijos baigėsi.