Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, alfa.lt   |   2018-02-16

Atskleista, kaip filme „50 išlaisvintų atspalvių“ buvo filmuojamos intymios scenos

  
Atskleista, kaip filme „50 išlaisvintų atspalvių“ buvo filmuojamos intymios scenos
© Jamie Dornan Facebook
Aktoriams šios scenos nebuvo pats maloniausias dalykas.

Milijonai žmonių visame pasaulyje laukė naujausios „50 išlaisvintų atspalvių“ serijos filmų dalies. Galbūt stebint šio filmo scenas viskas atrodo romantiškai ir aistringai, tačiau pagrindiniai filmo aktoriai Jamie Dornanas ir Dakota Johnson prabilo apie tai, ką jiems teko iškęsti filmuojant garsiąsias sekso scenas.

Neseniai vienoje Amerikos pokalbių laidoje J. Dornanas atskleidė, kad filmavimo metu savo pasididžiavimą jam teko slėpti „penio maišelyje“. Bent jau taip pasakė aktorius ir paminėjo, kad jam teko rinktis iš keistai kvepiančių intymioms vietoms pridengti skirtų maišelių.
„Kaip tikras vyras sudedi visą savo „turtą“ į maišelį, jį užriši lyg kokį mažą vynuogių maišiuką. Viskas būna tarsi suspausta. Tai labai keistas dalykas, kurį turėjau daryti beveik kasdien“, – sakė jis.
 
D. Johnson taip pat prabilo apie nemalonią patirtį filmuojant aistringas scenas. Kad išsaugotų savo padorumą atlikdama Anastasijos Steele vaidmenį, ji prie kūno prisiklijuodavo kelnaites.
 
„Turėjau tokias siaurikes, kurios nesilaikydavo ant klubų, o dengdavo tik reikiamą zoną. Jos buvo lipnios, kad geriau laikytųsi. Panašiai kaip spenelių lipdukai, tačiau skirti apatinei kūno daliai. Visgi tos siaurikės buvo lipnios tik pačiame viršuje, o tas lipnumas greitai dingdavo ir viskas nukrisdavo. Vėliau viskas man būdavo priklijuojama su superklijais, kad nenukristų“, – vienoje laidoje prisipažino aktorė.
 
ŠALTINIS: alfa.lt
  

Žymos: Jamie Dornan, 50 išlaisvintų atspalvių

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Antanai, ar man ši beretė tinka?

– Brangioji, aš tau pasakysiu tiesiai: tau jau viskas tinka!