Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2013-07-23

B. Nicholson įgyvendins savo svajonę

  
B. Nicholson įgyvendins savo svajonę Beata naujame sezone ieškos lietuviškos virtuvės naujovių.

Savo trečiąjį sezoną ypač atsinaujinusi pasitiks populiariausia Lietuvoje kulinarinė laida „Beatos virtuvė“ su TV3 žiūrovų mylimiausia vedėja Beata Nicholson.

„Naujajame sezone keliausime po Lietuvą, ieškodami naujų idėjų virtuvėje ir ne tik“, – intriguoja B. Nicholson. Lankydamasi pačiose įvairiausiose Lietuvos vietose ir bendraudama su žmonėmis, Beata iš naujo atras Lietuvos skonį, supažindins su naujomis lietuviškos virtuvės interpretacijomis ir kiekvienoje laidoje pateiks mažiausiai po keturis receptus.
„Apie tokią laidą svajojau jau seniai, bet, kol gyvenau Londone, negalėjau šios svajonės įgyvendinti. Dabar, kai aš vėl čia gyvenu, galiu palyginti ir pasakyti, kad Lietuva nuostabi, pilna gerų žmonių ir skanių idėjų. Mes galim uogauti, grybauti, virti sriubą iš ką tik lysvėje augusių daržovių“, – džiaugėsi „Beatos virtuvės“ vedėja.
 
„Keliaudama po Lietuvą, norėčiau savo žiūrovus įkvėpti ieškoti gėrio ir gyvenimo džiaugsmo šalia savęs, nesvarbu, ar ruošiat šeimai pietus, ar kaupiat atsargas žiemai, ar kovojat su daržo kenkėjais. Labai norėčiau, kad įvertintumėm tai, ką turime, nes turime tikrai daug“, – tikina žinoma moteris.
 
Pasak Beatos, naujajame sezone laidos receptai ir toliau negąsdins ilgu gamybos procesu ir nešiurpins piniginių: „Šiemet mano receptų aruodus papildys ir firminiai šeimos receptai. Neabejoju, kad kiekviena Lietuvos šeima turi bent po vieną firminį savo patiekalą. Tikiuosi, greitai apie juos pradės sužinoti ir mano laidos žiūrovai. Taigi mūsų laukia naujas, geras ir skanus „Beatos virtuvės“ laidų sezonas per TV3“, – žada B. Nicholson.
  

Žymos: televizija, Beata Nicholson

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Dvi pankės kalbasi:
– Žiūrėk, prasidūriau antrą skylę nosyje!
– Ir kaip, dabar geriau užuodi?