Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2014-10-23

B. Pittas į filmo premjerą atsivedė karo veteraną

  
B. Pittas į filmo premjerą atsivedė karo veteraną B. Pittas, norėdamas padėkoti už pagalbą, į filmo premjerą pasikvietė 91-erių karį.

Aktorius Bradas Pittas raudonuoju kilimu dažniausiai žengia su žmona Angelina Jolie, tačiau atvykdamas į naujo filmo „Įniršis“ premjerą jis pasikvietė Antrojo pasaulinio karo veteraną Peterį Comfortą.

Buvęs karys aktoriui patarė kuriant vaidmenį kariniam trileriui. Nors veteranas dirbo su visa kūrybine filmo grupe, jis prisipažino, kad iki tol net neįsivaizdavo, kas toks yra ir kuo užsiima Bradas Pittas.
„Aš jam taip ir pasakiau, kad iki vakar dienos nežinojau kas jis, tada paieškojau internete. Pasirodo, jis vaidinęs daugybėje filmų. Visi iš manęs juokėsi, bet aš nemėgstu holivudinių filmų, renkuosi senus ir žaviuosi tokiais aktoriais, kaip Alecas Guinnessas. Nors jis, aišku, jau miręs“, - atviravo 91-erių sulaukęs karo dalyvis.
 
P. Comfortas į premjerą pakviestas todėl, kad kuriant filmą jis labai padėjo aktoriams bei visai grupei. Pats dalyvavęs kare veteranas pasidalino savo patirtimi ir išgyvenimais, kuriuos perteikti aktoriams tapo lengviau.
 
 
  

Žymos: Karas, Kinas, Brad Pitt

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Kas yra geriausias keturkojis žmogaus draugas?
- Fotelis