Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-06-30

„Bjaurusis aš 3“ („Despicable Me 3“)

  
„Bjaurusis aš 3“ („Despicable Me 3“) Kadras iš filmo.
Gru jau senokai neturi darbo, o jo pakalikai niršta ant šeimininko, nes ilgisi senųjų nusikaltėliškų dienų.

Mielieji neklaužados Pimpačkiukai sugrįžta į kino teatrų ekranus! Nors blogiausio pasaulyje nusiklatėlio gyvenimas pasikeitė, drauge su savo pakalikais jis grįžta prie senų darbelių.

Gru, kažkada buvęs didžiausiu pasaulio piktadariu, dabar yra tapęs geriausiu pasaulyje tėčiu ir gyvena paprastą teisingo piliečio, mylinčio žmoną ir besirūpinančio trim žaviom dukrelėm, gyvenimą. Tiesa, ne viskas rožėmis klota: Gru jau senokai neturi darbo, o jo pakalikai niršta ant šeimininko, nes ilgisi senųjų nusikaltėliškų dienų.
Vieną dieną kaip žaibas iš giedro dangaus trenkia žinia, kad Gru turi niekad nematytą brolį dvynį Dru! Brolių susitikimas iš pradžių pradžiugina Gru, tačiau vėliau priverčia sunerimti – nes Dru lyg apsėstas skatina brolelį prisijungti prie dar vieno darbelio.
 
Nors piktadariška Gru prigimtis likusi praeityje, tačiau kažkas jį traukia atgal prie nusikaltėlių gyvenimo. Vejamas nuotykių troškimo, Gru leidžiasi brolio įkalbamas ir broliai – su pakalikų pagalba, žinoma – ima planuoti amžiaus nusikaltimą.
 
Režisieriai: Kyle'as Balda, Pierre'as Coffinas, Ericas Guillonas.
 
  

Žymos: Savaitės filmas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Sloguoju… Dabar net nežinau, kurios kojinės švarios...