Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com, forumcinemas.lt   |   2017-12-15

Didysis šou meistras N – 13 (VIDEO)

  
Didysis šou meistras N – 13 (VIDEO)
© forumcinemas.lt
Nepaprasta istorija su nepaprastais žmonėmis.
Barnumo galvoje gimė vizionieriška mintis apie keliaujantį cirką.

Paprasti žmonės gali sukurti nepaprastų dalykų. Pasiruoškite didžiulei įkvėpimo ir grožio simfonijai nepaprastai gražioje ir optimistiškoje istorijoje „Didysis šou meistras“.

Atleistas iš darbo, be cento kišenėje ir jaukių namų, P.T. Barnumas nuleisti rankų nė neketino. Ilgai sukęs galvą, ko imtis, kad išmaitintų savo šeimą, vieną dieną jis suprato pažvelgęs į ateitį. Barnumo galvoje gimė vizionieriška mintis apie keliaujantį cirką, kuriame linksmybės ir pramogos patiktų visai šeimai.
Šios idėjos ėmęsis nuo nulio, P. T. Barnumas ne tik įkūrė sėkmingą šou verslo imperiją, bet ir visam pasauliui įrodė, kad pramogos taip pat gali būti rimtas darbas.
 
Tai įkvepianti istorija apie tai, kaip viską praradęs žmogus nepraranda stiprybės keliauti toliau. Tai istorija apie ryžtą ir narsą nepasiduoti net ištikus slogiausioms nesėkmės bei saldų pergalės skonį.
 
P. T. Barnumas buvo cirko pradininkas, pirmasis sugalvojęs terminą „šou verslas“. Šio žmogaus istorija tapo Amerikos šou verslo pamatu, aukštyn kojomis apvertusi visą iki tol žmonėms žinotą „pramogų“ sąvoką.
 
Biografinėje muzikinėje dramoje pasakojama intriguojanti Amerikos šou verslo pradininko P. T. Barnumo istorija. Pagrindinį vaidmenį filme įkūnija Hughas Jackmanas, dramoje taip pat vaidina Michelle Williams, Zacas Efronas Rebecca Ferguson ir kiti.
 
Greatest Showman, The (2017)
 
Žanras: Drama, biografinis, muzikinis, biografinė muzikinė drama
Režisierius: Michael Gracey („Naruto“)
 
Vaidina: Hugh Jackman, Michelle Williams, Zac Efron, Zendaya Coleman, Rebecca Ferguson
  

Žymos: Kinas, Filmas, Kalėdos, cirkas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Žmona:
– Ar tau patiko vakarienė?
Vyras:
– Tu ir vėl ieškai progos skandalui?