Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, delfi.lt   |   2018-09-15

Futbolo „gražuoliukas" turi keistų įpročių

  
Futbolo „gražuoliukas" turi keistų įpročių
© ChristianoRonaldo Instagram
Žinomas futbolininkas save nuolat motyvuoja.

Anglų futbolininkas Peteris Crouchas (37) išleido autobiografinę knygą, kurioje yra aprašyta ne viena šmaikšti istorija. Tarp „Stoke City“ puolėjo atsiminimų minimas ir Cristiano Ronaldo (33). Kaip rašoma knygoje, juokingu pasakojimu iš futbolininkų rūbinės su P. Crouchu pasidalino buvęs „Manchester United“ narys Rio Ferdinandas.


Nuo 2003-ųjų iki 2009-ųjų metų kartu su C. Ronaldo komandoje žaidęs R. Ferdinandas teigė, kad žymusis portugalas, ruošdamasis rungtynėms, mėgdavo staipytis prieš veidrodį.
Anot jo, futbolininkas stovėdavo nuogas priešais savo atvaizdą ir, gėrėdamasis juo, pašiepdavo savo didžiausią varžovą Lionelį Messį.
 
Šešis sezonus kartu su C. Ronaldo praleidęs Rio sakė, kad jis liesdavo savo plaukus, kūną ir kartodavo: „Wow. Koks aš gražus!“.
 
Kiti komandos nariai bandydavo jam įgelti: „Koks skirtumas – Leo Messi yra geresnis žaidėjas, nei tu“, – sakydavo jie.
 
Tokios kalbos Cristiano tik dar labiau paskatindavo didžiuotis savimi. „Ak taip? Tačiau Messi neatrodo taip“, – nusišypsojęs atrėždavo jis.
Šis juoką keliantis epizodas, anot portugalo kolegų, padėdavo motyvuoti vienu geriausiu pasaulio futbolininkų laikomą C. Ronaldo.
 
Žymusis portugalas šią vasarą prisijungė į „Juventus“ komandą.
 
ŠALTINIS:delfi.lt
 
 
 
 
 
  

Žymos: Futbolas, Christiano Ronaldo

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Sloguoju… Dabar net nežinau, kurios kojinės švarios...