Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   dailymail.co.uk   |   2015-05-27

Į festivalį – tik su aukštakulniais

  
Į festivalį – tik su aukštakulniais
© Flickr.com
Į festivalį nenorėjo įleisti moters su amputuota koja

Garsiajame Kanų kino festivalyje aidėjo ne tik džiugūs atgarsiai. Moterų pasipiktinimo sulaukė renginio organizatorių reikalavimas raudonu podiumu žengti avint aukštakulniais 0 buvo pareikšta, kad antraip jos nebus įleidžiamos.

Filmų prodiuserė Valeria Richter festivalyje buvo sustabdyta keturis kartus, nes avėjo lygiapadžius batus. Dalis moters kojos yra amputuota, todėl prodiuserė fiziškai negalėjo avėti aukštakulnių, nes būtų nesugebėjusi išlaikyti pusiausvyros. Moteris taip pat patvirtino, kad jos draugės nebuvo įleistos į renginį dėl netinkamos avalynės.
Tuo tarpu festivalio organizatorius šiuos pasakojimus vadino nepagrįstais gandais ir teigė: „Reikalavimai nuo praėjusių metų nepasikeitė: festivalyje draudžiama rūkyti, prašoma avėti proginius batelius, tačiau niekur nesakoma, kad tai turi būti aukštakulniai.“
 
Naujienų portalas dailymai.co.uk pakalbino ekspertą šia tema, kuris teigė, kad aukštakulnių avėjimas ypač kenkia sveikatai: galimi kojų lūžiai, traumos, kaulų ir kremzlių deformacijos, ataugos. Aukštakulnių avėjimas yra ir viena dažniausių stuburo iškrypimo priežasčių.
 
  

Žymos: Kanų kino festivalis

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Meistras įdėmiai nužvelgia klientą:
– Jums laikrodį pataisyti pagal kainoraštį ar geriau?