Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Alfa.lt   |   2018-06-19

Išdalinti MTV kino ir televizijos apdovanojimai

  
Išdalinti MTV kino ir televizijos apdovanojimai
© Facebook nuotr.
Pirmadienio vakarą vyko „MTV“ kino ir televizijos apdovanojimai.

Pirmadienio vakarą vyko „MTV“ kino ir televizijos apdovanojimai. Iškilmingą vakarą, kurio metu nugalėtojams buvo įteikiamos auksinių spragintų kukurūzų statulėlės, vedė aktorė Tiffany Haddish.

Šie apdovanojimai buvo itin sėkmingi filmo „Juodoji pantera“ komandai, kuri namo išsivežė geriausio metų filmo statulėlę, o geriausias serialo kategorijoje nugalėjo „Keisti dalykai“.
Apdovanojimas už geriausią vaidmenį filme atiteko aktoriui Chadwickui Bosemanui („Juodoji pantera“), o serialo kategorijoje nugalėtoja tapo Millie Bobby Brown („Keisti dalykai“).
 
Aktorius C. Bosemanas, už įkūnytą herojų Juodąją panterą, buvo apdovanotas kaip geriausias didvyris, o geriausiu blogiuku išrinktas Michaelas B. Jordanas. Tame pačiame filme jsi vaidino Eriką Killmongerį, Juodosios panteros priešą.
 
Apdovanojimas už geriausią bučinį ekrane atiteko filmo „Su meile, Saimonas“ aktoriams Nickui Robinsonui ir Keiynanui Lonsdale‘ui.
 
Labiausiai bauginančio pasirodymo kategorijoje nugalėjo Noah Schnappas, vaidinęs jau hitu tapti spėjusiame seriale „Keisti dalykai“.
 
Taip pat buvo nuspręsta apdovanojimą skirti geriausiai muštynių scenai. Šioje kategorijoje laimėjo filmo „Nuostabioji moteris“ aktorė Gal Gadot, susigrūmusi su vokiečių kareiviais.
 
Geriausiu realybės šou tapo „Keeping Up With the Kardashians, o Tiffany Haddish, vaidinusi filme „Merginų išvyka“, apdovanota už geriausią pasirodymą komedijoje.
Aktorius Chrisas Prattas gavo garbingą kartos ikonos apdovanojimą ir buvo įvertintas už pastaruoju metu kino industrijoje atliktą darbą.
 
 
Šaltinis: Alfa.lt
 
 
  

Žymos: Kinas, Apdovanojimai, MTV, televizija,

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Sėdi tėtis su Petriuku prie bendro stalo. Petriukas siekdamas šaukštu košės užkabina butelį degtinės. Butelis susvyruoja, bet nenukrinta. Petriukas nusijuokia:
– Matei, tėti, butelis buvo per plauką nuo mirties!
Tėvas pasižiūri į Petriuką ir atsako:
– Tu irgi.