Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Sigita Limontaitė   |   2012-03-27

Leo tiki, kad lietuviai greit taps judresni

  
Leo tiki, kad lietuviai greit taps judresni
© tvdb.lt
Leo įsitikinęs, kad netvirtas kūnas jam trukdytų darbe

Sveiko gyvenimo būdo dienoraštyje „Sportuok su žvaigžde“ drauge su sportininke Vlada Musvydaite televizijos eteryje pasirodo daugybė žvaigždžių. Vienas iš jų – Leonardas Pobedonoscevas, teigiantis, kad lietuviai sportuoja vis daugiau ir vis labiau rūpinasi sveika gyvensena.

 Dažnai tiesiog Leo vadinamas aktorius sakė, kad jo profesija įpareigoja palaikyti gerą fizinę formą – juk scenoje negali vaidinti su nukarusiu pilvu. Leonardas prisipažino su sportu draugaujantis nuo pat vaikystės, o paauglystėje kone penkerius metus profesionaliai žaidęs lauko tenisą. „Dar ir dabar su draugais nevengiame pamušinėti teniso kamuoliuką“, – sakė šypsodamas žinomas aktorius.
Jis atskleidė, kad šiuo metu su bendraminčių kompanija intensyviai ruošiasi vienam labai rimtam sportiniam iššūkiui – maratonui Afrikoje, Sieroje Leonėje, kurio metu surinktos lėšos bus skirtos šioje valstybėje skurdžiai gyvenantiems vaikams. Leonardas ir dar penki vyrukai šiam kilniam tikslui savo bėgimą įprasmino pavadinimu – „Running for change“.
 
„Tikriausiai į tai žiūriu rimtai, nes laidos ‚Sportuok su žvaigžde‘ filmavimas vyko Estijoje. Aštuonias valandas automobiliu iš Lietuvos keliavome į Taliną, kelias valandas atidirbome sporto manieže, o iškart po treniruotės laukė kelionė atgal į Lietuvą. Tiesa, laidos kūrėjos sugalvojo žaidimą – kas pralaimės paskutiniąją septynkovės užduotį – bėgimą, tas vairuos automobilį atgal į Lietuvą. Spėkite, kas finišo tiesiąją kirto paskutinis... Tačiau įspūdžiai man patiko, džiaugiuosi turėjęs galimybę pasimokyti iš profesionalių sportininkų, kaip tinkamai atlikti tam tikrus sportinius pratimus“, – po laidos filmavimo kalbėjo L. Pobedonoscevas.
 
Aktorius akcentavo judėjimo svarbą mūsų gyvenime. Leonardas slapta tiki, jog tokia laida ir savanoriški socialiniai projektai, skatinantys aktyvų žmonių gyvenimą, netruks sulaukti vis daugiau bendraminčių!
 
  

Žymos: Sigita Limontaitė, televizija, Leonardas Pobedonoscevas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Kalbasi du vyrai:
– Klausyk, tavo žmona į darbą vaikšto?
– Hm. Vaikšto...
– Teisingai, ir aš saviškei neduodu pinigų talonėliams...