Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2013-04-19

Lietuviškų filmų vakaras Londone: „Paskutinė medaus mėnesio diena“

  
Lietuviškų filmų vakaras Londone: „Paskutinė medaus mėnesio diena“ „Paskutinė medaus mėnesio diena“ - netradicinis filmas apie meilę.

Išskirtinių lietuviškų filmų vakaras tradiciškai pavasarį sugrįžta į Londoną. Gegužės 18 d., šeštadienį, 19 val. kino teatre „Genesis“ „Tiesa“ kartu su „Sidabrinių gervių“ kino apdovanojimais kviečia lietuviško kino gerbėjus pasižiūrėti geriausių pilno ir trumpo metro filmų.

„Paskutinė medaus mėnesio diena“
Vakaro programoje žiūrovai išvys Roko Eltermano režisuotą, trumpą filmą apie meilę, kuris pasakoja apie jaunos poros nuotykius grįžtant iš povestuvinės kelionės. Pakeliui namo jie patenka į netikėčiausias situacijas, iš kurių galima išsisukti, tik jeigu tikrai myli vienas kitą, o jei meilės nėra, lieka tik žiaurumas.
„Man meilė – visiškas chaosas, susidedantis iš absurdiškų smulkmenų, tokių kaip gėlės, pasėdėjimas kartu apsikabinus ir panašūs mažmožiai. Kai pradedi į visa tai gilintis, pasidaro juokinga,“ – sako režisierius Rokas Eltermanas.
 
Filme vaidina Vainius Sodeika, Miglė Polikevičiūtė, Rimydas Ambrazevičius. Filmas sukurtas Lietuvoje, 2011 metais.
 
Režisierius Rokas Eltermanas (gim. 1986 m.) 2011 m. baigė studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, įgijo TV ir kino režisūros magistro laipsnį. Nuo 2009 metų dirba tekstų kūrėju skirtingose reklamos agentūrose.
 
Bilietų kainos nuo 10 svarų. Bilietai renginiui artėjant brangs. Bilietus jau galima įsigyti internetu www.tiesa.com/bilietai
 
Filmas bus rodomas su angliškais subtitrais.

  

Žymos: Kinas, Filmas, Lietuviškas kinas, Lietuviškas renginys Londone

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Skamba buto durų skambutis. Duris atidaro Petro žmona. Nepažįstama moteriškė lemena:
– Renku aukas girtuoklių prieglaudai...
– Luktelėkite, – atsako buto šeimininkė, – tuoj vieną atitempsiu!
Ir atitempia girtą Petrą.