Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com   |   BTV   |   2014-01-07

M. Stonkus televizijoje teis komikus

  
M. Stonkus televizijoje teis komikus Aktorius M. Stonkus priimtas į komikų laidos vertintojų komisiją.

Televizijos laidoje „Prajuokink mane“ aktorius Mantas Stonkus tapo komisijos nariu, vertinančiu laidos dalyvių humoro jausmą.

 Prieš prasidedant pasirodymams komisijos nariai papasakojo Algiui Ramanauskui, kaip sutiko Naujuosius metus. V.Mičiulienė prisipažino, kad Naujųjų metų šventės ji visai nelaukė. „Nors aš jų visai nelaukiau – jie atėjo. Kartu su baltais arkliais“, - Algiui Greitai pasakojo ji.
O naujasis komisijos narys M. Stonkus prisipažino, kad jam švenčių metu teko dirbti Kalėdų seneliu ir netgi pavyko fantastiškai daug užsidirbti. Apie naująjį savo darbą laidoje aktorius atsiliepė teigiamai: „Man buvo faina. Gera klausytis puikių humoristų“.
 
Naująjį komisijos narį nustebino į „Prajuokink mane“ ringą stojusi 82 metų Ona iš Žiežmarių. Garbingo amžiaus moteris išdavė, kad dėl jos kuriamų eilių ją persekioja policija, mat kūrybinis įkvėpimas moterį aplanko tik išvydus socialinę neteisybę.
 
Ernestas iš Vilniaus drąsiai ir energingai stojo į laidos sceną. Vyrukas prisipažino, kad yra stand up'o komikas ir nepasiruošė jokių anekdotų, o tik gyvenimiškas istorijas, kurios itin sudomino aktorių M.Stonkų.
 
  

Žymos: televizija, Humoras

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Įbėga į šarvojimo salę nuplukęs žmogus. Staiga prilekia prie karsto, paslapčiomis kažką pakiša velioniui po kojomis, atsistoja šalia ir stovi. Po kurio laiko prieina prie jo vienas iš mirusiojo artimųjų ir klausia:
- Ką tu ten pakišai?
- Neradau kur nupirkti gėlių, tai bent šokoladuką nupirkau.