Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com   |   LNK   |   2013-08-02

M. Vitulskis sulygino lietuvaičių ir austrių grožį

  
M. Vitulskis sulygino lietuvaičių ir austrių grožį M. Vitulskio teigimu, kuklumas scenoje moterį puošia.

Jau visas pasaulis žino, kokios gražios moterys gyvena Lietuvoje. Pasirodo, ne tik gražios, bet ir talentingos – tuo jau rugsėjį galės įsitikinti LNK muzikinio televizijos projekto „Lietuvos balsas“ žiūrovai. Dėl pačių talentingiausių ne juokais susiginčijo projekto mokytojai Donatas Montvydas, Katažina Nemycko, Inga bei Arūnas Valinskai ir Merūnas Vitulskis. Pastarasis išdrįso sulyginti lietuvaičių ir austrių grožį.

 „Man reikia įkvėpti oro... Negaliu nustot šypsotis... Prieš 5 valandas Lietuvoje nusileido mano lėktuvas iš Austrijos. Žinokite, ten labai blogai dėl moterų grožio“, - vos tvardydamas emocijas prieš scenoje stovinčią talentingą ir seksualia išvaizda apsiginklavusią „Lietuvos balso“ dalyvę, ištarė Merūnas.
Pasak „Lietuvos balso“ mokytojo, Austrijoje, kur jam tenka dažnai lankytis darbo reikalais, itin paprasta supainioti, ar gatvėje prasilenkei su vyru ar moterimi.
 
Trumpa, tigrinių raštų motyvais marginta suknele pasipuošusiai, užtikrintais vokaliniais duomenimis mokytojus sužavėjusiai projekto dalyvei teko išgirsti Merūno verdiktą: „Jei pasirinktumėte ne tokią provokuojančią išvaizdą, kuklumas galėtų būti fantastinis jūsų privalumas.“
 
Tiesa, dalyvių pasirinkta sceninė apranga mokytojus gali sužavėti, arba ji gali būti aštriai sukritikuota. Tačiau „Lietuvos balsas“ – kokybiškiausias ateinančio televizijos sezono muzikinis projektas. Čia nesvarbu, kas tu ir kaip atrodai. Svarbiausia, ką gali tavo balsas!
 
  

Žymos: televizija, Merūnas Vitulskis, Lietuvos balsas,

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Žmona nuolat erzina mane pasakojimais apie pirmąjį vyrą.
– Bet juk tu gali nuslopinti jos įprotį!
– Kaip?
– Pradėk kalbėti apie savo būsimąją žmoną.