Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   BNS   |   2018-07-18

Paaiškėjo daugiausiai uždirbantis pasaulio aktorius

  
Paaiškėjo daugiausiai uždirbantis pasaulio aktorius
© Wikimedia nuotr.
George'as Clooney

Holivudo aktorius, režisierius ir prodiuseris George'as Clooney per vienerius metus iki 2018-ųjų birželio uždirbo daugiausiai iš visų savo kolegų – 239 mln. JAV dolerių neatskaičius mokesčių, skelbia žurnalas „Forbes“.

Nuo 2016-ųjų G. Clooney nenusifilmavo nė viename filme, bet praėjusiais metais išėjo jo režisuota juosta „Suburbicon“, kurioje vaidino Mattas Damonas ir Julianne Moore.
Didžiąją dalį pajamų G. Clooney gavo Didžiosios Britanijos alkoholinių gėrimų gamybos milžinei „Diageo“ pardavęs aukštos klasės tekilos prekės ženklą „Casamigos“. Sandorio vertė siekė 1 mlrd. JAV dolerių.
 
2013 metais J. Clooney su dviem draugais įkurta įmonė „Casamigos“ tapo sparčiausiai augančiu aukščiausios kokybės tekilos prekės ženklu Jungtinėse Valstijose.
 
Daugiausiai praėjusiais metais uždirbusia įžymybe pripažintas boksininkas Floydas Mayweatheris, susižėręs 275 mln. JAV dolerių už akistatą su mišrių kovos menų meistru Conoru McGregoru. Jo bendros metinės pajamos siekė 285 mln. JAV dolerių.
 
Trečioje vietoje atsidūrė Kylie Jenner, jauniausioji iš seserų Kardashianų (Kardašianų) šeimoje. Didžiąją dalį – 166,5 mln. JAV dolerių – savo pajamų ji gavo iš kosmetikos „Kylie“ prekių pardavimų.
 
Ketvirtą vietą užėmė JAV televizijos laidų vedėja Judy Sheindlin, daugiau nei du dešimtmečius vedanti laidą „Teisėja Džudi“. Pernai ji pardavė šios laidos televizijos archyvą ir uždirbo 100 mln. JAV dolerių. Bendros jos pajamos sudarė 147 mln. JAV dolerių.
 
Penktoje sąrašo vietoje yra aktorius Dwayne'as Johnsonas. Buvęs imtynininkas 2017 metais nusifilmavo trijuose, šiemet – dviejuose filmuose ir uždirbo 124 mln. JAV dolerių.
Daugiausiai uždirbusių įžymybių sąraše taip pat yra grupių „U2“, „Coldplay“ nariai, futbolo žvaigždės Lionelis Messi ir Cristiano Ronaldo, taip pat dainininkas Edas Sheeranas.
 
  

Žymos: George Clooney, forbes

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Mano žmona angelas.


– Mano – irgi ne žmogus…