Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Alfa.lt   |   2019-08-22

Paaiškėjo, kaip vadinsis naujausias filmas apie Džeimsą Bondą

  
Paaiškėjo, kaip vadinsis naujausias filmas apie Džeimsą Bondą
© Twitter.com, James Bond
Danielis Craigas

Naujausias 2020 m. balandį pasirodysiantis filmas apie Džeimsą Bondą, kuriame pagrindinį agento 007 vaidmenį atliks Danielis Craigas, vadinsis „Ne laikas mirti“ (angl. No Time to Die), antradienį pranešė franšizės kūrėjai.

25-asis sagos filmas apie legendinį britų superagentą jau kuriamas, bet filmavimo aikštelėje nebuvo išvengta problemų.
Birželio mėnesį Londono studijoje „Pinewood Studios“ vykstančio filmavimo aikštelėje įvykę sprogimai apgadino dekoracijas ir nesunkiai sužeidė žmogų.
 
Kaip pranešė laikraštis „The Sun“, dėl nepavykusio triuko vienas po kito nugriaudėję trys sprogimai sugriovė dalį stoto ir kelias sienų pertvaras.
 
Anksčiau per filmavimą Jamaikoje susižeidusiam Džeimso Bondo vaidmenį penktą kartą atliekančiam D. Craigui buvo atlikta „nedidelė kulkšnies operacija“.
 
„Oskaro“ laureatas Rami Malekas ilgai lauktame filme vaidins piktadarį. Tai turėtų būti paskutinis aštuonerius metus agentą 007 įkūnijusio D. Craigo pasirodymas bondiadoje.
25-ojoje juostoje žiūrovai turėtų išvysti ir ankstesniuose filmuose nusifilmavusių aktorių, įskaitant Ralphą Fiennesą iš „Skyfall“ ir Leą Seydoux iš „Spektro“.
 
Filmo pasirodymas ne kartą buvo nukeltas kilus nesutarimų dėl jo scenarijaus.
 
Prie jo vėlavimo taip pat prisidėjo „Oskaru“ apdovanoto britų režisieriaus Danny Boyle'o pakeitimas. Jo vietą praėjusį rugsėjį užėmė JAV kino kūrėjas Cary Joji Fukunaga.
 
Numatoma, kad Didžiosios Britanijos kino salėse filmas turėtų pasirodyti 2020 m. balandžio 3 d., o Jungtinėse Valstijose jo premjera įvyks penkiomis dienomis vėliau.
 
  

Žymos: Filmas, Džeimsas Bondas, Daniel Craig, kino filmas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Karstadirbių, duobkasių ir pan. susirinkimas. Sprendžiama, kaip būtų galima pagerinti darbą. Kalba įvairių kapinių ir dirbtuvių atstovai:
– Siūlau laidoti be karstų, tada mažiau medžiagų sunaudosim!
– Taip, geras pasiūlymas, o dar siūlau laidoti ne gulomis, o stačiomis – tada sutaupysim vietos kapinėse, ir duobkasiams darbo bus mažiau!
– O aš siūlyčiau juos užkasti tik iki pusės – tada darbo duobkasiams dar labiau sumažės, be to, nereikės statyti paminklų!
– Tikrai! O jei mes dar jų rankas sukabinsime, išeis puiki tvora aplink kapines!