Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-09-11

Paskelbtas pirmasis trečiosios filmo „50 pilkų atspalvių” dalies anonsas

  
Paskelbtas pirmasis trečiosios filmo „50 pilkų atspalvių” dalies anonsas
© Youtube stop kadras
Trečioji erotinio filmo dalis, kaip jau įprasta, pasirodys kitų metų vasario 14 d.

Filmo „50 pilkų atspalvių” kūrėjai išleido pirmąjį trečiosios kultine tapusios erotinės dramos anonsą, kuriame žiūrovai intriguojami, kas laukia jų pamėgtų herojų trečioje dalyje.

Paaiškėjo, kad trečiojoje filmo dalyje, kuris vadinsis „50 išlaisvintų atspalvių” (angl. 50 Shades Freed), laukia Anastasijos ir Kristiano vestuvės bei jų medaus mėnuo Europoje.
Anastasijai teks prisitaikyti ne tik prie vedybinio gyvenimo, tačiau ir prabangą bei kontolę mėgstančio vyro įpročių.
 
Kaip ir ankstesnėse dalyse, trečiojoje netrūks nei aistringų scenų, nei įtampos. Filmas buvo sukurtas remiantis trečiąja britų autorės E. L. James knyga tokiu pačiu pavadinimu.
 
 
Youtube stop kadras. Youtube stop kadras.
 
Paskutinioji trilogijos dalis „50 išlaisvintų atspalvių” buvo filmuojama kartu su antrąja filmo dalimi, kuri jau buvo rodyta šiais metais. Trečiosios dalies premjera planuojama prieš pat Valentino dieną, 2018 m. vasario 9 d.
 
 
 
 
  

Žymos: 50 pilkų atspalvių, Jamie Dornan, 50 išlaisvintų atspalvių, Dakota Johnson

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Daugybę šimtmečių turistus masinanti Italija, praleidus joje beveik pusę metų, parodo visai kitokį savo veidą – ne fasadinį, skirtą apgauti tuos, kurie ateina ir išeina, bet tą tikrąjį – raukšlėtą, nugairintą kaitrios pietų saulės, dažnai išspaudžiantį grėsmingų mimikų. Kai išmoksti jas skaityti, mintyse dėliojasi taisyklės, dažniausiai stipriai prasilenkiančios su lietuvių logika.