Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

forumcinemas.lt   |   2017-10-20

Pjūklas 8 (N-18)

  
Pjūklas 8 (N-18)
© forumcinemas.lt
Apie tokį siaubą niekada nesate net sapnavę.

2004 metais kino teatrus pasiekęs „Pjūklas“ tapo tikra siaubo filmų sensacija. Žiaurus, nenuspėjamas ir sadistiškas Pjūklas žmonėms suteikdavo paprastą pasirinkimą: išsilaisvinti iš gudrių spąstų suluošinant save, nužudant kitą arba mirti pačiam.

Protu nesuvokiamas situacijos siaubas greitai atskleisdavo pačius slapčiausius ir žiauriausius žmonių prigimties bruožus. Didžiulė filmo sėkmė tarp 2004 ir 2010 metų paskatino sukurti iš viso septynias juostas, tapusias viena sėkmingiausių siaubo filmų serijų kino istorijoje. Dabar, praėjus septyneriems metams, Pjūklas sugrįžta.
Policijai radus kelis žiauriai sudarkytus žmonių kūnus, visi įkalčiai nedviprasmiškai rodo į vieną žmogų: liūdnai pagarsėjusį Džoną Kreimerį, dar žinomą kaip Pjūklas. Tačiau kaip tai įmanoma? Juk Pjūklas mirė prieš daugiau nei dešimtmetį. Ar vis tik ne?
 
Pjūklas (Jigsaw, 2017)
 
Žanras: Siaubo, trileris
 
Režisierius: Peter Spierig, Michael Spierig
 
Scenaristas: Josh Stolberg
 
Vaidina: Tobin Bell, Laura Vandervoort, Hannah Emily Anderson
Filmas skirtas suaugusiems žiūrovams nuo 18 metų.
 
 
 
  

Žymos: Kinas, Siaubo filmas, pjūklas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Jūs su Jonu tokia laiminga pora, 40 metų kartu. Išduokite laimingo gyvenimo paslaptį!
– Nagi, Maryte, pati pagalvok: Jonas yra – aš gaminu valgyt, jis vilki drabužius – aš skalbiu, jis visur netvarkingai išmėto daiktus – aš surenku… Ir ką gi aš be jo daryčiau?...