Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2012-08-22

Pusė tūkstančio lietuvių svajoja ištekėti už Radžio

  
Pusė tūkstančio lietuvių svajoja ištekėti už Radžio Radžio rankos ir širdies gviešiasi būrys lietuvaičių.

Nuo 17 iki 44-erių metų. Nuo bibliotekininkės iki go go šokėjos. Anketos į naują LNK šou „Radži ieško žmonos“ rodo, kad vaikų namuose išaugęs bei scenos žvaigžde tapęs romų kilmės dainininkas yra geidžiamas svajonių jaunikis.

 „Neįtikėtina, kad viename žmoguje būtų tiek daug gerų savybių ir meninių sugebėjimų“, - sakė 19 metų prieniškė Agnė Ratkevičiūtė. Mergina pridūrė, kad, jei taptų Radži žmona, išsipildytų didžiausia jos močiutės svajonė.
25 metų Ingrida Butkutė iš Jonavos anketą užpildė dėl mamos. Jos mama mielai ištekintų dukrą už garsaus dainininko. Pati Ingrida taip pat negaili gerų žodžių Radžiui. „Kuri nenorėtų tapti garsaus dainininko žmona?“, - atviravo 44 metų Rita Štaraitė iš Utenos. Moteris nemano, kad metų skirtumas būtų kliūtis būti su Radži. Merginų pažadai vienas už kitą labiau glosto Radži širdį.
 
Studentė matematikė atvira: „Tobulai atlikčiau visas žmonos pareigas“. 37-erių muzikos pedagogė iš Mažeikių Violeta Šiaulė irgi: „Noriu su Radži dainuoti šeimyniniame duete“. Iš viso į LNK suplūdo per 500 anketų į naują šou „Radži ieško žmonos“. Keliasdešimt merginų bus pakviesta į atranką. Tarp jų pačių įvairiausių specialybių moterų – administratorių, šokėjų, mokytojų, gimnasčių, net fotomodelių ir studenčių. Tik dvylikai iš jų teks unikali galimybė atverti LNK didžiosios studijos duris, kurioje lauks princas.
 
  

Žymos: televizija, Radžis

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Du kelių policininkai tikrina susistabdę vargšelį „zapuko“ vairuotoją. Staiga iš toli baisiu greičiu atlekia naujas, galingas džipas. Vienas policininkas šoka jo stabdyti. Džipas sustoja pralėkęs puskilometrį, paskui atbulas privažiuoja prie policininkų. Lėtai atsidaro langas ir pro jį išlenda vos į tą langą telpantis piktas veidas.
– Tu stabdei, žąsine?! – pasiteirauja vairuotojas.
– Ne, ne aš, – išsigąsta policininkas.
– Tai gal tu? – klausia jis kito pareigūno.
– Ne, aš nestabdžiau, – puola atsikalbinėti ir antrasis.
– Klausykit, vyrukai, geriau jau grąžinkit man teises, – staiga pareiškia „zapuko“ vairuotojas, – arba aš pasakysiu, kuris stabdė.