Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com, forumcinemas.lt   |   2018-03-10

Savaitės filmas: „Apiplėšimas uragano akyje“ N-13

  
Savaitės filmas: „Apiplėšimas uragano akyje“ N-13
© forumcinemas.lt
Visi tikėjosi, kad šį kartą bus viskas kitaip.

Grupelė talentingų hakerių suplanuoja velniškai gudrų ir pavojingą planą. Išgirdę apie mažame pakrantės miestelyje vyksiančią galingą audrą, jie kompiuterine technika pakrauna savo automobilius ir patraukia link stichijos epicentro.

Ne, jie nėra entuziastingi uraganų medžiotojai – vaikinų tikslas kur kas pragmatiškesnis: miestelyje įsikūrusi banknotų spaustuvė. Jie tikisi niekieno nepastebėti nugvelbti 600 milijonų JAV dolerių, kol spaustuves su žeme dar nesulygino penktosios kategorijos uraganas.
Kaip jie ir tikėjosi, audrai besiruošiantis miestelis ištuštėja – visi pabėga genami evakuacijos. Bet net ir geriausi planai turi spragų...
 
Nieko blogiau nei uraganas nesitikinčių vietinių ir savų tikslų turinčių hakerių akistata lydima mirtį sėjančios stichijos į veiksmo sūkurį įsuks visus žiūrovus ir nepaleis iki pat paskutinių minučių kino ekrane.
 
Kvapą gniaužiančio ir specialiųjų efektų kupino filmo režisierius – Robas Cohenas („Vaikinas iš gretimo namo“, „Mumija: Drakono imperatoriaus kapas“, „Greiti ir įsiutę“, „Kaukolės“). Trileryje su stichija kausis aktoriai Toby Kebbellas, Maggie Grace, Ryanas Kwantenas, Ralphas Inesonas ir kiti.
 
The Hurricane Heist (2018)
 
Žanras: Veiksmo, trileris
 
Režisierius: Rob Cohen („Vaikinas iš gretimo namo“, „Mumija: Drakono imperatoriaus kapas“, „Greiti ir įsiutę“, „Kaukolės“)
Vaidina: Toby Kebbell, Maggie Grace, Ryan Kwanten, Ralph Ineson, Randy Couture, Melissa Bolona, Jamie Andrew Cutler
  

Žymos: Savaitės filmas, Uraganas, Apiplėšimas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Brangusis, ką man pasiimti prie jūros, kad visi tiesiog išsižiotų mane pamatę?
– Rogutes.