Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

forumcinemas.lt   |   2017-08-18

Savaitės filmas: „Atominė blondinė“ („Atomic Blonde“, 2017)

  
Savaitės filmas: „Atominė blondinė“ („Atomic Blonde“, 2017)
© forumcinemas.lt nuotr.
Geriausia MI6 agentė Lorena Broton (Charlize Theron), žinoma Atominės blondinės slapyvardžiu

Geriausias žiaurumo, seksualumo ir meistriškumo derinys – Charlize Theron stilingame šnipų trileryje, pritrenkiančiame realistiškumu, nuožmumu ir pagrindinės herojės seksualumu.

Garso takeliu įtraukiantis ir nė minutei neleidžiantis atsikvėpti veiksmo filmas nukels į dvigubais agentais knibždantį Berlyną, kai ore jau tvyrojo didžiulių permainų nuojauta. Tarp Rytų ir Vakarų padalintame mieste kažkas nužudo slaptosios britų tarnybos MI6 agentą bei pasisavina itin slaptą ir kompromituojantį dvigubų agentų sąrašą.
Išnarplioti susidariusios situacijos ir išgelbėti slaptosios tarnybos agentų tapatybes – kartu ir gyvybes – į Berlyną išsiunčiama geriausia MI6 agentė Lorena Broton (Charlize Theron), žinoma Atominės blondinės slapyvardžiu.
 
Vienintelis žmogus, kuriuo ji gali pasikliauti svetimoje šalyje apsupta priešų, yra vietinio britų žvalgybos biuro vadovas Deividas (aktorius James‘as McAvoy‘us).
 
Iš pirmo žvilgsnio – šiurkštus ir netašytas, Deividas pasirodo besąs neįkainojamas partneris ir pagalbininkas. Pasitelkusi visus savo sugebėjimus ir nuolat žvelgdama mirčiai į akis, Lorena ima sekti dar karštais šnipų žudikų pėdsakais.
 
Mirtinose lenktynėse su laiku ir už kiekvieno kampo tūnančiu priešu Atominė blondinė privalo įvykdyti užduotį, išgelbėti Vakarų žvalgybą nuo sutriuškinimo ir atstatyti trapią pasaulio jėgų pusiausvyrą.
 
Režisierius: Davidas Leitchas.
 
Vaidina: Charlize Theron, James‘as McAvoy‘us, Johnas Goodmanas, Sofia Boutella.
  

Žymos: Savaitės filmas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Susitinka du žvejai. Vienas klausia kito:
– Ar eisi šiandien žvejoti?
– Ne.
– Kodėl?
– Šiandien žmona namuose leidžia gerti.