Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Sigita Limontaitė   |   2012-05-31

Savaitės filmas: „How I Spent My Summer Vacation“ (video)

  
Savaitės filmas: „How I Spent My Summer Vacation“ (video) Kadras iš filmo.

Svarbiausias dalykas, kurį privaloma paminėti, kalbant apie šį filmą – Melas Gibsonas. Šiame trileryje jis išlaiko charakterį, bet ir atskleidžia dar nematytų sugebėjimų.

Filmo fabula paprasta, tačiau ne įprasta – nusikaltėlis pričiumpamas meksikiečių ir pasodinamas į garsų „El Pueblito“ kalėjimą, iš kurio nepabėga niekas. Pagrindinis veikėjas sugalvoja, kaip pasprukti iš šios vietos, tačiau jo planus sutrukdo pažintis su vaiku.
Šis filmas kritikų vadinamas vienu geriausių Melo Gibsono filmų. Šis aktorius gali būti laikomas mirusiu, kalbant apie jo populiarumą Holivudo filmuose, tačiau šis filmas įrodo, kad jis vis dar gyvas ir gali suvaidinti labai gerą neigiamą herojų. Filme nuostabiai perteikiamas nusikaltėlio ryšys su vaiku. Kartais regis, kad iš kojų blogiukus verčiantis nusikaltėlis – nuostabus svetimo vaiko tėvas.
 
Trijų žmonių kurtas scenarijus kupinas sąmojingų dialogų, nuostabių scenų ir susišaudymo epizodų, kurie šiame veiksmo filme nėra dažni, kaip įprasta. Veiksmo scenos šiame filme nesikartoja kas keletą minučių, tačiau jos efektingos ir įtikinamos. Įdomiausias, o gal labiausiai erzinantis filmo faktas – žiūrovas taip ir nesuvokia, kas ir koks yra pagrindinis veikėjas.
 
Aktoriai: Melas Gibsonas, Peteris Stormare, Deanas Norrisas ir kiti.
 
Režisierius Adrienas Grunbergas.
 

  

Žymos: Filmo apžvalga, Meksika, Mel Gibson

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Žmona rausiasi spintoje:
– Petrai! – šaukia ji vyrui, – prieš savaitę nusipirkau knygą apie ilgaamžiškumą, o dabar nesugebu rasti.
– Nesirūpink, – ramina vyras, – aš ją išmečiau. Labai jau tavo motina ja susidomėjo...