Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

forumcinemas.lt   |   2016-10-21

Savaitės filmas: „Inferno“ („Inferno“) JAV, 2016

  
Savaitės filmas: „Inferno“ („Inferno“) JAV, 2016
© forumcinemas.lt

Į kino teatrus atkeliauja mįslių, paslapčių ir pavojų kupinas „Da Vinčio kodo“ bei „Angelų ir demonų“ tęsinys – trileris „Inferno“.

Nuo pirmosios žymiųjų Deno Brauno romanų apie profesorių Robertą Lengdoną ekranizacijos – „Da Vinčio kodas“ – praėjo lygiai dešimt metų. 2009 m. buvo nufilmuota antroji serijos dalis – „Angelai ir demonai“, o dabar atėjo metas trečiajai – „Inferno“.
Šįkart žymusis Harvardo profesorius (jį vėl vaidina Tomas Hanksas) prabunda Florencijos ligoninėje ir negali prisiminti kelių pastarųjų savo gyvenimo dienų. Negana to, į jį pagalbos kreipiasi policija, tikėdamasi, kad profesorius padės išaiškinti keistą šifrą, susijusį su žymiąja Dantės „Dieviškąja komedija“.
 
Kartu su savo gydytoja Siena Bruks (aktorė Felicity Jones), padedančia jam atgauti prarastą atmintį, profesorius leidžiasi į užuominų paieškas.
 
Jų kelionė nusidriekia po visą Europą, ir kiekvienas naujas dėlionės gabalėlis vis labiau artina kraupią tiesą: policijos rastas šifras yra ne „Dieviškosios komedijos“ iliustracija, o pranašystė.
 
Pranašystė apie tai, kad naujas itin galingas virusas netrukus sunaikins mažiausiai pusę žmonijos. Lyg to būtų maža, prof. R. Lengdonas pats netrukus tampa įtariamuoju, pavogusiu istorinę Dantės kaukę. Vis dar kamuojamas amnezijos, profesorius privalo išlaviruoti tarp įtarimų ir kiekviename žingsnyje slypinčių pavojų, kad įmintų šifro mįslę ir laimėtų šias lenktynes su laiku, nes nuo to priklauso žmonijos išlikimas.
 
„Inferno“, trečiasis filmas iš D. Brauno romanų serijos: dar daugiau painiavos, įtampos ir jaudulio.
 
Režisierius: Ronas Howardas („Nuostabus protas“, „Naktinė pamaina“, „Laukinė šalis“).
Vaidina: Tomas Hanksas („Šnipų tiltas“, „Da Vinčio Kodas“, „Nemiga Sietle“), Felicity Jones („Visko teorija“, „Tikra istorija“, „Nematoma moteris“).
 
  

Žymos: Savaitės filmas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Centrinės Afrikos kanibalų gentis internete paskelbė:
– Su meile ir džiaugsmu priimsime pabėgėlius iš bet kurios pasaulio valstybės…