Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2016-11-04

Savaitės filmas: „Kalifornijos svajos“ („La la land“) JAV, 2016

  
Savaitės filmas: „Kalifornijos svajos“ („La la land“) JAV, 2016
© google.com

Mija (aktorė Emma Stone) dievina senuosius Holivudo filmus ir trokšta tapti aktore. Tačiau dabartiniame to paties tikslo siekiančių žmonių perpildytame Los Andžele (JAV) tai nėra paprasta.

Kol kas Mija pasiekė tik tiek, kad aptarnauja žvaigždes vienos kino studijos kavinėje. Su panašiomis problemomis susiduria ir jaunas džiazo pianistas Sebastijanas (akt. Ryanas Goslingas). Vaikinas svajoja atidaryti savo muzikos klubą, tačiau tam reikia didelių pinigų, tad muzikantas vakarais uždarbiauja kitiems priklausančiuose baruose.
Romantiški ir senaisiais idealais besivadovaujantys jaunuoliai sunkiai pritampa dabartiniame pinigų valdomame pasaulyje. Drovumo kaustomi Mija ir Sebastijanas, nors ir atpažįsta vienas kitame giminingą sielą, ne iš karto pasiduoda širdyje užgimstantiems jausmams. Tačiau jų naivumas ir nesuvaidintas nuoširdumas pagaliau pastūmėja juos į vienas kito glėbį. Ar kartu jie sugebės atsilaikyti prieš materialaus pasaulio pagundas, ar žiauri realybė vis dėlto nugalės?
 
Režisierius: Damienas Chazelle‘ė („Didysis pianinas“, „Paskutinė egzorcismo dalis“, „Kloverfieldo gatvė“).
 
Vaidina: Ryanas Goslingas („Geri vyrukai“, „Baltas šešėlis“, „Užrašų knygutė“, „Mėlynas Valentinas“), Emma Stone („Stebuklai mėnesienoje“, „Popierinis žmogus“, „Didysis pianinas“, „Žmogus voras“), J. K. Simmonsas („Zootopia“, „Basomis“, „Kontrabanda“).
 
 
 
  

Žymos: Savaitės filmas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Sūnus prašo tėvą:
– Ar galėtum man šiam vakarui paskolinti mašiną?
Tėvas sūnui:
– O tai kam tau tada kojos?
– Viena – stabdžiams spausti, kita – greičio pedalui.