Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

forumcinemas.lt   |   2016-06-10

Savaitės filmas: „Kieti bičai“ („Nice Guys“, 2016)

  
Savaitės filmas: „Kieti bičai“ („Nice Guys“, 2016)
© forumcinemas.lt

Stilinga veiksmo komedija mus nukelia į 1977 metų Los Andželą (JAV). Paauglys berniukas iš po miegančio tėvo lovos nugvelbia žurnalą suaugusiesiems. Vos tik jis susiruošią tą žurnalą skaityti, į jų namą atsitrenkia mašina, kurią vairuoja mergina iš žurnalo viršelio Misty Mountains (akt. Murielle Telio).

Prasideda komplikuotas ir painus siužetas. Ne pačius geriausius laikus išgyvenantis detektyvas Hollandas Marchas (aktorius Ryanas Goslingas) yra pasamdomas surasti dingusią merginą, vardu Amelia Kutner (aktorė Margaret Qualley). Jacksonas Healy (aktorius Russelas Crowe‘as) yra pasamdytas neleisti Hollandui Marchui surasti dingusios merginos. Pirmas jų susitikimas baigiasi muštynėmis, bet jau tada galima nuspėti, jog šis ,,nesusipratimas“ peraugs į tvirtą vyrišką draugystę, ir du detektyvais bendromis pastangomis bandys surasti merginą, kuri visai nenori būti surasta.
Prasidėjus Amelios paieškoms, į filmo veiksmą įsivelia gangsteriai, sukti politikai, jau minėtoji pornožvaigždė, žudikai, mašinų perpardavėjai ir keletas senyvo amžiaus moterų, painiojančių realybę su savo įsivaizdavimais.
 
Filme lemtingos moters amplua pasirodo ir gražuolė Kim Basinger. Abiem vyrams padeda Hollando trylikmetė dukra Holly (aktorė Angourie Rice), kuri pasirodo esanti sumanesnė už savo tėvelį.
 
Filme gausu šmaikščių dialogų, muštynių ir gaudynių scenų, didelių paslapčių, nesusipratimų ir pavojų. Itin įtikinama Holivudo „sunkiasvorių“ aktorių Russelo Crow‘o, Ryano Goslingo ir Kim Basinger vaidyba nulemia filmo vertę. Juostos atradimas – Ryano Goslingo veikėjo dukrą įkūnijusi trylikmetė aktorė A. Rice. Jai pranašaujama sėkminga karjera.
 
Režisierius: Shane‘as Blackas („Mirtinas ginklas“, „Geležinis žmogus“).
Aktoriai: Russelas Crowe‘as („Gladiatorius“, „Vargdieniai“, „Nuostabus protas“), Ryanas Goslingas („Mano liūdna meilės istorija“, „Užrašų knygelė“), Kim Basinger („Los Andželas slaptai“, „Aštunta mylia“, „Betmenas“, „Devynios su puse savaitės“).
  

Žymos: Savaitės filmas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Daktaras sėdi namie. Žiūri televizorių. Staiga pasigirsta skambutis. Daktaras pakelia ragelį, o ten - keli kolegos:


- Sveikas, Jonai, čia mes trise geriam, gal nori prisidėti?


- Gerai, tuoj atvažiuoju. Jau besirengiantį daktarą sustabdo žmona:


- Jonai, kur tu eini? Ar koks rimtas atvejis?


- Taip, labai rimtas. Ten jau trys gydytojai!