Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com   |   forumcinemas.lt   |   2017-01-27

Savaitės filmas „Nakties įstatymai“ („Live By Night“), 2016

  
Savaitės filmas „Nakties įstatymai“ („Live By Night“), 2016
© forumcinemas.lt

Filmų „Dingusioji“, „Miestas“ ir „Argo“ režisierius Benas Affleckas sugrįžta su nauja juosta – pasakojimu apie XX a. trečiojo dešimtmečio Ameriką, kurioje galiojo Sausasis įstatymas ir klestėjo pogrindinis gangsterių pasaulis. 

 Bostono policijos kapitono sūnus Joe (kurį vaidina pats B. Affleckas) nusprendžia, kad gyventi dorai – ne jo būdui, ir išvyksta į Floridą, kur pasineria į nelegalaus alkoholio verslą. Pradėjęs nuo paprasto smulkaus perpardavėjo, protingas, drąsus ir gana žiaurus vaikinas netrukus ima kilti nusikaltėlių hierarchijos laipteliais, kol galų gale tampa vienu nuožmiausių Floridos gangsterių.
Žinoma, toks gyvenimo būdas turi savo kainą. Pasaulyje, kuriame silpnumo akimirka gali kainuoti gyvybę, o pavojai laukia už kiekvieno kampo, Joe netrukus supranta, kad negali pasitikėti net artimiausiais draugais.
Režisierius  Benas Affleckas („Argo“, „Miestas“) 
 
Vaidina: Benas Affleckas, Brendanas Gleesonas („Vidury vandenyno“, „Stounhersto beprotnamis“), Chrisas Messina („Argo“), Sienna Miller („Amerikos snaiperis“, „Nudegęs“), Zoe Saldana („Žvaigždžių kelias į begalybę“, „Galaktikos sergėtojai“, „Įsikūnijimas“, „Kolumbiana“), Chrisas Cooperis („Miestas“, „Sirijana“), Elle Fanning.
 
 
  

Žymos: savaitės kinas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Močiutė tvarkydama anūko kambarį surado bumerangą ir pradėjo jį išmetinėti…