Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-06-02

Savaitės filmas: „Nuostabioji Moteris“ („Wonder woman“)

  
Savaitės filmas: „Nuostabioji Moteris“ („Wonder woman“)
© Warner Bross
Kadras iš filmo.

Filme „Betmenas prieš Supermeną. Teisingumo aušra” pasirodžiusi karingoji amazonė Nuostabioji Moteris pati stoja į kovą už žmonijos ateitį.

XX a. pradžia. Nuošalioje, su išorės pasauliu ryšių neturinčioje Amazonės saloje gyvena žavingų ir nuožmių amazonių gentis. Nuo pat mažų dienų mergaitės imamos mokyti karo paslapčių, kad taptų nenugalimomis kovotojomis. Karalienės duktė Diana – viena iš jų. Princesė turi ypatingų galių, apie kurias kol kas ir pati nenutuokia.
Alinančią jau suaugusios Dianos kasdienybę sutrikdo netikėtai prie salos krantų sudužęs lėktuvas. Išgelbėjusi jo lakūną, mergina sužino apie pasaulyje siaučiantį Pirmąjį pasaulinį karą, apie kurį jos gimtojoje saloje niekas net nenutuokia. Pajutusi, kad sustabdyti šį karą yra jos tikrasis pašaukimas, Diana išvyksta į Londoną. Stojusi į kovą, princesė pagaliau atras tikrąsias savo galias ir pasitiks savo likimą, lėmusį jai tapti Nuostabiąja Moterimi.
 
Režisierė Patty Jenkins
 
Vaidina: Gal Gadot, Chrisas Pine'as, Robin Wright, Danny Huston, Davidas Thewlisas, Connie Nielsen, Elena Anaya ir kiti.
 
 
  

Žymos: Savaitės filmas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Godus moka du kartus. Bukas moka tris kartus. Mokesčių mokėtojas moka visada.