Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

forumcinemas.lt   |   2016-02-19

Savaitės filmas: „Penkiasdešimt juodų atspalvių“

  
Savaitės filmas: „Penkiasdešimt juodų atspalvių“
© youtube.com stopkadras.
Manote, kad žinote šią istoriją? Manykite iš naujo.

Turbūt sunku būtų surasti žmogų, nieko negirdėjusį apie „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“. Iš pradžių – knygos, o vėliau ir filmo fenomenas nuvilnijo per visą pasaulį. Internetas lūžo nuo istorijų apie tai, kaip gaisrininkai prašo žmones būti atsargesnius, nes jiems nusibodo važinėti pagal iškvietimus ir vaduoti žmones iš antrankių spąstų. Kraują kaitinanti erotinė istorija su sadomazochizmo elementais tiesiog prašėsi parodijos. Ir ilgai laukti nereikėjo.

Panašių filmų kūrimo patirties jau turintis Marlonas Wayansas („Pats baisiausias filmas“, „Operacija: baltosios pupytės“, „Vaiduoklių namas“), vos kino ekranuose pasirodžius filmui „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“, ėmėsi rašyti šios juostos parodijos scenarijų. Pagrindinis herojus Kristijanas Blekas (kurį pats M. Wayansas ir vaidina) yra neaišku kaip turtus susikrovęs vaikinas, turintis savų paslapčių ir polinkių. Vieną dieną paimti iš jo interviu į biurą užsuka daili mergina ir iš karto pajunta simpatiją žaviajam milijonieriui. O toliau viskas vystosi žaibiškai. Manote, kad žinote šią istoriją? Manykite iš naujo.
Nors tiesiai šviesiai ir nepasakoma, pono Bleko turtų kilmė paaiškėja labai greitai. Netrukus pasirodo, kad miegamajame Kristijanas yra visiškai beviltiškas, o vėliau... Na, galėtume pasakyti, kad kai kurių pensininkų polinkiai yra žymiai aštresni.
 
Režisierius:  Michaelis Tiddesas
 
Scenarijus: Marlonas Wayansas, Rickas Alvarezas.
 
Vaidina: Marlonas Wayansas, Jane Seymour, Kali Hawk ir kt.
  

Žymos: Savaitės filmas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Jei nori vesti gražią, protingą ir turtingą, vesk tris kartus.