Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com, forumcinemas.lt   |   2018-03-02

Savaitės filmas: „Raudonasis Žvirblis“ N-16

  
Savaitės filmas: „Raudonasis Žvirblis“  N-16
© forumcinemas.lt
Pasitikėti negali niekuo.

Įtempto siužeto veiksmo trileris „Raudonasis Žvirblis“ panardina į pavojingą ir itin slaptą šnipų pasaulį, kuriame pasitikėti negalima niekuo.

Iš pirmo žvilgsnio paprasta istorija išties yra be galo įtemptas pasakojimas apie rusų šnipę Dominyką (akt. Jennifer Lawrence), kurią įveikia pavojingiausias jausmas pasaulyje – meilė. Žavi mergina pamilsta... CŽV pareigūną Natanielį (akt. Joel Edgerton).
Situacija išties nepavydėtina. Draskoma įsipareigojimų ir prievolių savo darbdaviams bei meilės amerikiečiui, Dominyka tampa dviguba agente.
 
Uždrausti jausmai kelia milžinišką grėsmę ne tik jų šalių saugumui, bet ir jų pačių gyvybėms ir galiausiai abu juos atveda į mirtiną kryžkelę, kurioje teks rinktis – meilė ar pareiga...
 
Intriguojantis trileris buvo sukurtas pagal populiarų Jasono Matthhews'o romaną „Raudonasis Žvirblis“. Šios istorijos ekranizacijos ėmėsi patyręs filmų „Bado žaidynės“, „Vanduo drambliams“ ir „Aš esu legenda“ režisierius Francis Lawrence.
 
Žanras: Trileris, mistinis
Režisierius: Francis Lawrence („Bado žaidynės“, „Vanduo drambliams“, „Aš esu legenda“)
 
Vaidina: Jennifer Lawrence, Joel Edgerton, Charlotte Rampling, Jeremy Irons, Ciaran Hinds, Joely Richardson, Mary Louise Parker, Douglas Hodge
  

Žymos: Savaitės filmas, Kinas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Ryte atsibusti bus daug lengviau, jei ant žadintuvo padėsite pelėkautus.