Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2012-11-29

Savaitės filmas „Silver Linings Playbook“ (video)

  
Savaitės filmas „Silver Linings Playbook“ (video)

Davido Russello naujojoje komedijoje „Silver Linings Playbook” vaidina dvi naujos ir žiūrovų jau pamėgtos Holivudo žvaigždės – Bradley Cooperis ir Jennifer Lawrence. Šis filmas ypač patiks tiems, kurie mėgsta greitai besikeičiantį siužetą ir šmaikščius sąmojus.

Komedijai parinkta iš pirmo žvilgsnio neparanki tema – psichinės sveikatos problemos, tačiau ja žongliruojama nepriekaištingai, neperdedant ir žiūrovui garantuojant gerą juoko dozę. Be viso to, filmas dar išsiskiria ir puikia pagrindinių aktorių vaidyba.
Po nemalonaus nutikimo su buvusios žmonos meilužiu ir psichinės ligos diagnozės pagrindinis filmo herojus Patas Solitano aštuonis mėnesius praleidžia psichiatrinėje. Bet ir grįžęs namo jis tebėra įsitikinęs, kad buvusioji žmona jo vis dar laukia. Jo namuose amerikietiškas futbolas yra tikra religija, o kartu gyvenantis tėvas yra nelegalus lažybų organizatorius, kurį dažnai apima pykčio priepuoliai. Tokią išprotėjusią šeimynėlę suvienija tik Pato mama, visus apgaubianti savo šiluma ir rūpesčiu.
 
Vėliau Patas sutinka Tiffany ir sužinojęs, kad ji draugauja su jo buvusia žmona, sutinka būti jos šokių partneriu vietiniame talentų konkurse. Tačiau tam iškeliama tik viena sąlyga – Tiffany privalo perduoti raštelį buvusiai Pato žmonai. Ir šioje keistai jautrioje scenoje abu herojus suvienija vaistų receptai. Pasirodo, Tiffanny taip pat turi problemų. Po savo vyro mirties ji tapo priklausoma nuo sekso. Nors tai gali pasirodyti banalus filmo momentas, toliau komiškai vaizduojami abiejų herojų santykiai atperka šią mažą filmo režisieriaus nuodėmę.
 
Filmo kritikus ypač papirko nepriekaištinga aktorių vaidyba, įrodanti, kad vien puikios išvaizdos komedijoje tikrai nepakanka. Žiūrovams patiks ir aktorės J. Lawrence vaidyba – ji primena kunkuliuojančią emocijų audrą. Todėl niekas nenustebtų, jei du pagrindiniai šio filmo aktoriai gautų apdovanojimus už puikius aktorinius sugebėjimus.
 
 

  

Žymos: Savaitės filmas, Kinas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Jūs su Jonu tokia laiminga pora, 40 metų kartu. Išduokite laimingo gyvenimo paslaptį!
– Nagi, Maryte, pati pagalvok: Jonas yra – aš gaminu valgyt, jis vilki drabužius – aš skalbiu, jis visur netvarkingai išmėto daiktus – aš surenku… Ir ką gi aš be jo daryčiau?...