Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Sigutė Limontaitė   |   2012-09-13

Savaitės filmas: „Total Recall“

  
Savaitės filmas: „Total Recall“ Kadras iš filmo.

Filmo fabula gana įprasta nuotykių ir veiksmo filmams. Praūžus pasauliniam karui, žemynai susijungia ir lieka du pagrindiniai: Euroamerika (Europos ir Amerikos sąjunga) bei Naujasis Šanchajus (Azijos ir Afrikos aljansas). Žemynų vadovai kariauja tarpusavyje norėdami pasiekti vienvaldystę planetoje.

Naujasis „Viską prisiminti“ variantas specialiaisiais efektais ir režisūra gerokai skiriasi nuo 1990 metais pasirodžiusio filmo. Naujos technologijos atskleidžia privalumus, kurie visa galia perteikiami ekrane ir kartais verčia aikčioti dėl triukšmo ar šviesų. Aktorių vaidyba bei siužetas kur kas prastesni nei filmo pirmtako.
Colinas Farellas vaidina gana gerai, tačiau neįtikinamai, o jo personažo veiksmai kartais net sukelia juoką. Paprastas fabriko darbuotojas, paveiktas specialios technologijos, prisimena esąs specialusis agentas ir, žinoma, imasi gelbėti pasaulį. Kruopštus ir atsakingas eilinis žmogus netikėtai tampa galvažudžiu, gebančiu šaudyti iš keleto ginklų tuo pat metu ir, atrodo, jam vos mirktelėjus, priešai krinta negyvi.
 
Personažo nerealumas ir filmo eiga žiūrovą atitolina nuo siužeto ir leidžia sutelkti dėmesį tik į specialiuosius efektus, kurie neatperka fabulos trūkumų. Filmas patiks specialiųjų efektų bei „Bėk, Lola, bėk“ fanams.
 
Aktoriai: Colinas Farrellas, Kate Beckingsale, Jessica Biel ir kiti.
 
Režisierius Lenas Wisemanas.
 
 

  

Žymos: Filmo apžvalga, Sigutė Limontaitė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Pusryčių nevalgau, vis galvoju apie tave. Pietų nevalgau, vis galvoju apie tave. Vakarienės nevalgau, vis galvoju apie tave. Naktimis nemiegu... Noriu valgyti