Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com   |   2016-07-30

Savaitės filmas: „Žvaigždžių kelias į begalybę“

  
Savaitės filmas: „Žvaigždžių kelias į begalybę“
© google.com

Įpusėjusi penkerių metų ekspediciją visatos gelmėse kapitono Kirko (aktorius Chrisas Pine‘as) vadovaujama erdvėlaivio „USS Enterprise“ įgula patenka į bėdą. Sustojimas vienoje labiausiai nuo Federacijos centro nutolusių bazių iš pradžių nieko blogo nežada.

 Tačiau vos spėjus iš jos išskristi erdvėlaivį sunaikina netikėta ir itin galinga nežinomų ateivių ataka. Įgulai pavyksta išsigelbėti, tačiau tai – menka paguoda. 
Išbarstyti po visiškai nežinomą planetą, be jokių ryšio priemonių, kuriomis galėtų pasikviesti pagalbą, Kirkas ir jo bičiuliai iš esmės pasmerkti mirčiai.
Tokių filmų tęsiniuose teigiami herojai nesikeičia, keičiasi tik „blogiukai“, nuo kurių ir priklauso filmo veiksmas ir tai, kokias savo neeilinio charakterio savybes pademonstruos herojai. Šioje dalyje įgulos narius ima medžioti „USS Enterprise“ numušę ateiviai, kurių vadas turi savų sąskaitų su nekenčiama Federacija ir yra pasiryžęs bet kokiomis priemonėmis sunaikinti Federacijos erdvėlaivio įgulą. 
 
„Žvaigždžių kelias į begalybę“ – stiprus, įdomus tęsinys. Nors filmo „blogiukasō ir sukuria visiems daug problemų, bet tikroji ir įdomiausia drama vykstat tarp erdvėlaivio „USS Enterprise“ įgulos narių: kas yra draugas, kas išdavikas, kas padės nelaimėje?
 
Režisierius  Justinas Linas
 
Vaidina: Chrisas Pine‘as („Betmenas ir Supermenas“, „Baisūs Bosai“, „Nesustabdomas“, „Žmonės kaip mes“), Zachary‘s Quinto („Merginos“, „Dvyniai“, „Aklas teisingumas“, „Amerikos siaubo istorija“), Zoe Saldana („Žodžiai“, „Kraujo ryšiai“, „Gyvenimo knyga“, „Avataras“), Simonas Peggas („Nužudyk mane tris kartus“, „Supermeno mirtis ir sugrįžimas“, „Misija neįmanoma“ ,„Ledynmetis“), Idrisas Elba („Bastilijos diena“, „Džiunglių knyga“, „Prometėjas“, „Kalėdos“).
  

Žymos: savaitės kinas,

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Išeidama į darbą žmona vyrui palieka raštelį: „Paimk iš darželio sūnų. Jis pats tave pažins.“