Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Alfa.lt   |   2019-09-22

Serialui „Draugai“ – 25-eri: Beną vaidinęs aktorius atskleidė filmavimo užkulisius

  
Serialui „Draugai“ – 25-eri: Beną vaidinęs aktorius atskleidė filmavimo užkulisius
© Instagram

Lygiai prieš 25-erius metus pasirodė pirmoji legendinio serialo „Draugai“ serija. Švęsdama gražią sukaktį serialo komanda parodė, kaip po ketvirčio amžiaus atrodo Rosso Gellerio sūnus Benas, kurį vaidino aktorius Colas Sprousas.

Serialo „Draugai“ gimtadienio išvakarėje C. Sprousas pozavo ant žymiosios oranžinės sofos, sėdėdamas šalia Hugsy, Džo žaislinio pingvino.
„Epizodas, kai Benas užaugo“, – rašoma šalia nostalgiškos nuotraukos.
 
C. Sprousas, kuriam dabar 27-eri, Beną vaidino kartu su savo dvyniu broliu Dylanu, kai jiems buvo vos septyneri metai. Anksčiau Colas atviravo, kad Beno vaidmuo jam buvo sudėtingas. Vaikinas juokėsi, jog tuo metu jis buvo įsimylėjęs aktorę Jennifer Aniston, kuri šiame seriale vaidino Reičel, tad jam buvo nejauku būti šalia jos.
 
„Man buvo labai sunku dirbti su J. Aniston, nes aš ją buvau labai įsimylėjęs. Kai ji būdavo šalia, aš negalėdavau prisiminti teksto, jaučiausi labai nejaukiai. Tai buvo taip sunku. Aš ja žavėjausi“, – kalbėdamasis su „New York Post“ juokėsi C. Sprousas.
 
Beną vaidinusiam aktoriui „Draugai“ tebuvo mažas laiptelis tolimesnės karjeros link. Vaikinas vėliau vaidino Disnėjaus kanale kuriamose serijose „The Suit Life of Zack and Cody“. Jame taip pat vaidino kartu su savo broliu dvyniu.
Vėliau vaikinas vaidino paaugliams skirtoje dramoje „Riverdale“. Čia jam teko keistuolio, nepritapėlio vaidmuo.
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Ar žinai, kiek man kainuoja tavo mokslai?– Žinau, todėl ir stengiuosi kuo mažiau mokytis.